Nuotr. USA Today Sports – Scanpix
  • „Warriors“ Niujorke 128:100 nugalėjo vietos „Knicks“

• Durantas pelnė 41 tašką, jis vien ketvirtame kėlinyje surinko 25

• Cousinsas buvo nuvytas nuo „Warriors“ suolo

„Golden State Warriors“ (5-1) įspūdingai atsikėlė ketvirtajame kėlinyje, Kevinas Durantas pelnė 41 tašką ir NBA čempionai sutvarkė reikalus Niujorke.

41
45
9
80%
12/15

„Warriors“ „Madison Square Garden“ arenoje šeimininkę Niujorko „Knicks“ (1-5) nukovė 128:100 (25:25, 28:28, 31:28, 47:16).

Prie šio rezultato Oklando komandoje įspūdingai prisidėjęs Durantas iš viso pelnė 41 tašką (12/15 dvit., 5/9 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Kartu su Stephenu Curry jie pelnė 70 taškų.

Tai buvo įspūdingas Duranto pasirodymas dar ir dėl to, kad 25 taškus jis pelnė vien per ketvirtąjį kėlinį.

„Toks jausmas, kad kur tik eitum, tau visada užsidega žalia šviesa“, – po rungtynių mačą vaizdžiai vertino Durantas.

Curry šiame susitikime sukratė 6 tritaškius, kas reiškia, kad bent po 5 jis pataikė kol kas kiekvienose šio sezono rungtynėse.

Beje, šios rungtynės pasižymėjo ir kiek neįprastu reiškiniu – traumą besigydanti DeMarcusas Cousinsas techninę pražangą sugebėjo užsidirbti net nerungtyniaudamas. Griežtą arbitro nuobaudą gavęs centras turėjo palikti „Warriors“ suolą ir keliauti į rūbinę dar pirmajame kėlinyje.

Jis buvo išvarytas už nuolatinius ginčus su teisėju ir replikas nuo suolelio. Didžioji dalis tų replikų buvo skirtos „Knicks“ turkui Enesui Kanteriui. Skelbiama, kad du aukštaūgiai riebiomis frazėmis apsikeitė dar apšilinėjant prieš rungtynes.

„Kalbėjau su arbitru ir jis man paaiškino šią situaciją, – po rungtynių sakė „Warriors“ treneris Steve'as Kerras. – Jis patikino prieš tai įspėjęs Cousinsą dėl galimų tolimesnių veiksmų, tačiau vėliau jis reiškė priekaištus ir pačiam arbitrui. Pasikalbėsiu su DeMarcusu. Turiu ir iš jo išgirsti apie tai, kas nutiko.“

„Knicks“: Kevinas Durantas 41 (9 atk. kam.), Stephenas Curry 29, Draymondas Greenas 18, Klay Thompsonas 12.

„Knicks“: Timas Hardaway 24, Frankas Ntilikina 17, Trey Burke'as 15, Damyeanas Dotsonas 12.