Indianos „Fever“ su Jurgita Štreimikyte-Virbickiene namuose toliau nepralaimi. Ketvirtadienio naktį Indianos krepšininkės namuose po pratęsimo 84:79 (40:36, 35:39, 9:5) įveikė Detroito „Shock“ ekipą ir savo arenoje iškovojo penktą pergalę iš eilės.

Dramatiškoje antrojo kėlinio pabaigoje „Fever“ jau triumfavo, kai po tolimo Chandi Jones metimo likus žaisti 3 sekundes išsiveržė į priekį (75:73). Visgi varžovės spėjo surengti ataką ir aidint finalinei sirenai pataikė išlyginamąjį metimą.

Pratęsime „Shock“ pirmavo 79:77, tačiau po to be atsako praleido 7 taškus ir buvo priversta pripažinti varžovių pranašumą.

J.Štreimikytė-Virbickienė aikštėje praleido vos 5 minutes, prametė vienintelį mestą dvitaškį, dukart prasižengė ir kartą suklydo.

Nugalėtojų komandoje nesulaikoma buvo Tamika Catchings – 20 taškų, 16 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvūs perdavimai ir 6 perimti kamuoliai. Detroito ekipai Deanna Nolan pelnė net 32 taškus.

Po šio laimėjimo „Fever“ (6 pergalės, 3 pralaimėjimai) Rytų konferencijoje užima antrąją vietą, nusileisdama tik Konektikuto „Sun“ (6, 1).

2005-06-16 11:09
Tamika Catchings tikrai ispudingai suzaide...toks ispudis, kad zaideja buvo visur, ir visur suspedavo - tiek puolime, tiek gynyboje...