• Sabonis pelnė 15 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą

• Lietuvis buvo vienintelis žaidėjas, kuris mačą pradėjo kildamas nuo suolo ir surinko dviženklį taškų skaičių

• „Pacers“ per 6 mačus turi 4 pergales, o „Cavaliers“ patyrė visas 6 nesėkmes

• Bogdanovičius ir Oladipo kartu įmetė 49 taškus

Dar vieną puikų pasirodymą surengė Domantas Sabonis, o jo atstovaujamas Indianos „Pacers“ (4-2) klubas NBA čempionate išvykoje 119:107 (30:30, 30:25, 28:28, 31:24) įveikė be pergalių liekančią Klivlando „Cavaliers“ (0-6).

Foto galerija

Sabonis per 21 minutę pelnė 15 taškų (6/9 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir porą kartų suklydo.

Rungtynėse šeši „Pacers“ krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, o Sabonis buvo vienintelis, kuris tai padarė pakilęs nuo suolo.

Mačo lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, likus 9 minutėms iki rungtynių pabaigos. Tuomet „Pacers“ spurtavo 8:0 ir po Sabonio dvitaškio jau pirmavo 105:91.

Komandos susitiko pirmą kartą po to, kai pernai metų Rytų konferencijos atkrintamosiose „Cavaliers“ septintajame serijos mače eliminavo Sabonio klubą iš kovos dėl NBA titulo. Tuomet Klivlandą į priekį vedė LeBronas Jamesas, surinkęs 45 taškus.

„Kiekvieną kartą, kai nusileidžiu Klivlande, mąstau apie ta mačą, – kalbėjo „Pacers“ lyderis Victoras Oladipo. – Vasarą aš tas rungtynes peržiūrėjau apie 75 kartus.“

Sabonio komandoje rezultatyviausias buvo Bojanas Bogdanovičius. Kroatas per 32 minutes pelnė 25 taškus (8/9 dvit., 2/5 trit., 3/4 baud.) bei atkovojo 3 kamuolius.

NBA vicečempionų gretose, kurie vis dar verčiasi be traumą besigydančio Kevino Love'o, rezultatyviausiai žaidė Rodney Hoodas, surinkęs 17 taškų (7/9 dvit., 1/6 trit.) ir atkovojęs 5 kamuolius.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 25 (8/9 dvit., 2/5 trit., 3/4 baud.), Victoras Oladipo 24, Domantas Sabonis (6/9 dvit., 3/3 baud.), Darrenas Collisonas ir Mylesas Turneris po 15, Thaddeusas Youngas 10.

„Cavaliers“: Rodney Hoodas 17, Larry Nance'as Jr. 15 (12 atk. kam.), George'as Hillas 14, Jordanas Clarksonas ir Corry Sextonas po 12, Cedi Osmanas 10.