Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Nuotr. Fotodiena.lt/J.Elinskas

Barselonoje įsitvirtinęs Kevinas Pangosas sužibo ryškiausiomis spalvomis. Kanadietis pagerino asmeninį karjeros rezultatyvumo rekordą ir atvedė „Barcelonos“ (6-0) komandą į dramatišką pergalę Ispanijos čempionate per pratęsimą 94:92 (14:25, 26:13, 21:19, 20:24, 13:11) prieš Badalonos „Divina Seguros Joventut“ (2-3) krepšininkus.

Gimimo vieta: Kanada

Buvęs žalgirietis per 31 minutę pelnė 32 taškus (7/10 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 12/13 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 7 pražangas, 4 kartus prasižengė bei įsirašė 33 naudingumo balus.

Ankstesnis jo karjeros rezultatyvumo rekordas buvo 31 taškas, pelnytas 2015-2016 m. Europos taurės turnyro sezono rungtynėse atstovaujant Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ ekipai. Tose pačiose rungtynėse gynėjas užfiksavo 38 balų naudingumą, kuris kol kas išlieka geriausiu jo rezultatu.

Geriausias Pangoso rezultatyvumo rodiklis ginant „Gran Canaria Herbalife“ garbę ACB čempionate buvo 25 taškai.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 2 sekundes, Pangosas turėjo progą visus reikalus išspręsti per pagrindinį laiką, tačiau jo metimą blokavo Shawnas Dawsonas. Pratęsimo metu įžaidėjas surinko 7 iš 13 „Barcos“ taškų, įskaitant ir paskutinį pataikytą baudos metimą, įtvirtinusį šeimininkų pergalę.

„Barcelona“: Kevinas Pangosas 32 (9/14 metimai), Chrisas Singletonas ir Kevinas Seraphinas – po 12, Artiomas Pustovijus 11, Victoras Claveras 10.

„Divina Seguros Joventut“: Shawnas Dawsonas 20, Conoras Morganas 19 (6/15 metimai), Nicolas Laprovittola 12 (10 rez. perd., 6 kld.), Luke'as Harangody 11.

2018-10-28 17:18