Nuotr. BNS
  • „Juventus“ namuose 88:61 sutriuškino „Nevėžį“

• Uteniškiams padėti negalėjo Kenny Gainesas ir Arnas Beručka, trečiojo kėlinio pabaigoje iš rotacijos iškrito Aleksandras Zacharovas

• Utenos komanda dvitaškius metė taikliau nei baudų metimus – 60 proc. prieš 57 proc. taiklumą

LKL turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje – triuškinama Utenos „Juventus“ (3-5) komandos pergalė. Trijų žaidėjų rotacijoje netekusi Žydrūno Urbono vadovaujama ekipa savo aikštėje 88:61 (28:18, 25:13, 18:15, 17:15) nušlavė Kėdainių „Nevėžį“ (2-6) ir laimėjo po trijų nesėkmių iš eilės.

20
18
62%
8/13
3

Solidžiai rungtynes pradėję „Nevėžio“ krepšininkai pirmųjų penkių minučių atkarpą laimėjo 13:6 ir atitrūko, tačiau per likusią kėlinio dalį pelnė tik 5 taškus, kai įsibėgėję šeimininkai surinko 22 ir persvėrė svarstykles į savo pusę – 28:18.

Antrajame ketvirtyje savo dominavimą pratęsę „Juventus“ žaidėjai prieš ilgąją pertrauką įgijo net 22 taškų pranašumą – 53:31. Antroje mačo pusėje Urbono kariaunos persvara vienu metu siekė 32 taškus.

„Juventus“ komanda dvitaškius metė 60 proc. taiklumu (29/48), kai nuo baudų metimų linijos tikslą pasiekė 57 proc. metimų (12/21).

Utenos komandai padėti negalėjo susižeidę Kenny Gainesas ir Arnas Beručka. Tuo metu Aleksandras Zacharovas trečiajame kėlinyje susitrenkė galvą ir daugiau aikštelėje nebepasirodė.

„Juventus“: Alexas Hamiltonas 20, Karolis Guščikas 11, Arvydas Šikšnius ir Dovis Bičkauskis – po 10.

„Nevėžis“: Gabrielius Maldūnas 18 (8 atk. kam.), Chauncey Collinsas 11 (5/13 metimai, 8 rez. perd.), Aidas Einikis 9 (3/6 trit.).