• „Skycop“ svečiuose 73:88 nusileido „Dzūkijai“

• Prieniškiai ketvirtajame kėlinyje pralaimėjo atkarpą 0:16

• Artūrą Jomantą pastūmęs ir antrąją nesportinę pražangą užsidirbęs Mike'as Bruesewitzas buvo išvarytas iš aikštės

• Alytiškiai kovą dėl kamuolių laimėjo net 52-27

Ketvirtojo kėlinio viduryje prie Alytaus „Dzūkijos“ priartėjusi Prienų „Skycop“ mėgino kabintis rungtynėse, tačiau tuomet absoliučiai išsibalansavo ir LKL pirmenybėse patyrė skaudžią nesėkmę.

15
26
1
12

Virginijaus Šeškaus vadovaujamas klubas Alytuje krito 73:88 (20:21, 12:19, 25:24, 16:24).

Likus žaisti pusseptintos minutės, Martynas Gecevičius pelnė du taškus su pražanga ir komandas teskyrė penki taškai – 64:69. Paskui prieniškiai bandė pasikliauti tolimąja artilerija, bet net penki metimai paeiliui iš tritaškio zonos skriejo pro šalį bei „Skycop“ daugiau nei keturias minutes liko be taškų.

Dominavę dzūkai per tą atkarpą surinko 16 ir nurūko į priekį – 85:64. Prienų komandos krachą varžovų teritorijoje vainikavo Mike'o Bruesewitzo išvarymas.

Gynyboje suvėlavęs amerikietis iš pradžių prasižengė prieš prabėgusį Artūrą Jomantą, o po to dar ir pastūmė. Šalia buvęs teisėjas to nepraleido pro akis ir skyrė nesportinę pražangą, kuri jam buvo antroji ir tuo pačiu diskvalifikacinė.

Bruesewitzas per 25 minutes pataikė 1/4 metimų, pasižymėjo 2 taškais, 2 atkovotais kamuoliais ir -1 naudingumo balu.

„Skycop“ kovą dėl kamuolių pralaimėjo net 27-52, o varžovams po savo krepšiu leido atkovoti 12 kamuolių. Prieniškiai puolime susikūrė tik 2 antruosius šansus.

Prieš savaitę Prienų klubas Kėdainiuose 78:80 pralaimėjo vietos „Nevėžiui“.

„Dzūkija“: Kendrickas Brownas 17 (9 rez. perd.), Egidijus Dimša (12 atk. kam.) ir Waverly Austinas – po 15, Artūras Jomantas 14 (10 atk. kam.), Paulius Petrilevičius 10.

„Skycop“: Martynas Gecevičius 18 (4/12 trit.), Darjušas Lavrinovičius 17, Mindaugas Lukauskis 13 (9 rez. perd.), Ovidijus Varanauskas 11 (5/14 metimai).

Trenerių komentarai:

2018-10-29 04:57
seskus
Sake cia savaite bus naujokas reikia papildymo bus antradieni treciadieni perziuroi

--
2018-10-29 01:57
Šeškaus ta pasenus taktika tai vemt verčia.Tik tritaškiai,daugiau nieko.Nepakrito ir ate,dzūkai nurūko.Po krepšiu iš vis tragedija-dvigubai net kovą pralaimėjo.Ir dar Morganą atleido,kuris puikiai po krepšiais grūmėsi.Dar tik 8 rungtynės,o senukai jau byra,broliai išvis turbūt apie Holivudą galvoja.

--
2018-10-29 00:20
turbut vel itraukiantys lankai buvo...
2018-10-28 22:45
Tai cia dar nieko tuoj tie senoliai prades byreti,vel kaltins seskus ,kad niekas zaideju nenori skolinti

--
2018-10-28 22:39
taciau
Alytaus valdzia nutare siai komandai neskirti net zadetu pinigu.

Kokia tikimybe, kad islaikys esama lygi visa sezona?

dzukija
Si sezona rodo kovinguma neveltui saras gyre dzukija tikrai dave kova neptunui rytui zalgiriui

--
2018-10-28 21:35
Kaunas
Įdomu kas iš jaunesnių žaidėjų norės atidirbti aikštelėj už Prienų senelius :)

--
2018-10-28 20:48
dzimis
realiai, visi turi suprasti, kad dzukija siemet jau nebe ta komanda, kas buvo pernai, pvz
2018-10-28 20:30
duobe
Man asmeniškai gal nemylimiausia LKL komanda Dzukija, bet šiemet gerai atrodo su visais kapojasi ir tikrai galejo keletu pergaliu daugiau tureti. Urlepas gerai paruoše

--
2018-10-28 20:23
r
Dziaugiuosi kiekvienu metalo lauzo pralaimejimu. Toliau piara darakykites . Pries tai su bolais , dabar su broliais piz dabolais.

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 14