• Prieš tai rekordas priklausė Stephenui Curry, kuris buvo įmetęs 13 tritaškių

• 10 tritaškių pirmoje mačo pusėje – taip pat naujas NBA rekordas

• „Warriors“ pirmoje susitikimo pusėje įmetė 92 taškus ir užfiksavo klubo rekordą bei antrą geriausią rezultatą NBA istorijoje

• Iki šio mačo Klay buvo įmetęs 5 tritaškius iš 36. Šįsyk jis daugiau taiklių šūvių turėjo jau po pirmojo kėlinio

Klay Thompsonas pataikė 14 tritaškių ir pagerino savo komandos draugo Stepheno Curry NBA rekordą bei atvedė „Golden State Warriors“ (7-1) 149:124 (44:28, 48:22, 33:39, 24:35) į pergalę kovoje išvykoje su Čikagos „Bulls“ (2-5).

Foto galerija

Thompsonas per 27 minutes įmetė 14 tritaškių iš 24. Tai atletui pavyko padaryti vos per tris kėlinius, o rekordinį tritaškį jis įmetė iki ketvirčio pabaigos likus 5 minutėms. Tuomet buvo paprašyta minutės pertraukėlė ir krepšininkai pasveikino savo komandos draugą.

Prieš tai geriausias rezultatas NBA priklausė Curry, kuris buvo įmetęs 13 tritaškių. Tai snaiperis padarė 2016 metų lapkričio mėnesį.

Thompsonas iš viso įmetė 52 taškus (4/5 dvit., 14/24 trit., 2/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius ir perėmė vieną kamuolį. Ketvirtajame kėlinyje snaiperis aikštėje nepasirodė.

Šį sezoną Thompsonas turėjo problemų atakuodamas iš toli. Iki šio mačo jis per septynerias rungtynes buvo įmetęs tik 5 tritaškius iš 36 bandymų.

Atletas jau pirmajame kėlinyje įmetė daugiau tritaškių (6) nei prieš tai per visą sezoną. Antrajame kėlinyje Thompsonas pridėjo keturis tritaškis, o trečiajame – dar keturis. 10 tritaškių pirmoje rungtynių pusėje – dar vienas naujas NBA rekordas.

Pirmajame kėlinyje Thompsonas įmetė 22 taškus, po dviejų jau turėjo 36 taškus. Per trečiąjį ketvirtį jis pridėjo dar 16 taškų.

„Žinojau, kad sulauksiu tokios nakties. Tiesiog tai žinojau, – po rungtynių kalbėjo Thompsonas. – Tai buvo geriausias jausmas, tai, ko nejaučiau 6-7 rungtynes. Pasiekiau rekordą, tad negalėčiau prašyti nieko daugiau. Tiesiog stengsiuosi kitą dieną tai tęsti. Krepšinyje tai geriausias jausmas – išleisti kamuolį ir jausti, kad jis kaskart įkris.“

52
43
58%
14/24
100%
2/2

Pirmoje rungtynių pusėje „Warriors“ pelnė 92 taškus ir užfiksavo klubo rekordą. NBA istorijoje tai antras geriausias rezultatas. Fynikso „Suns“ 1990 metais Denveryje pirmoje rungtynių pusėje įmetė 107 taškus.

„Bulls“: Zachas LaVine’as ir Antonio Blakeney po 21, Wendellis Carteris 18, Cameronas Payne’as ir Jabari Parkeris po 15.

„Golden State Warriors“: Klay Thompsonas 52 (4/5 dvit., 14/24 trit.), Stephenas Curry 23 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Alfonzo McKinnie 19 (10 atk. kam.), Quinnas Cookas 16, Kevinas Durantas 14 (8 rez. perd.).

Rungtynių epizodai:

1 2  »
2018-10-30 14:43
Klebonas
Per 2.5 kelinio 14 trajaku? What? Visiskas kosmosas. Net neissivaizduoju kas butu buve jeigu butu loses visas varzybas, lengvai virs 20 butu suleides.
2018-10-30 14:03
ernislt12sauniai krepsini suvoki. jeigu zaidejui krenta trapakai, ta diena tai nereikia daryt jam uztvaru ir isvedinet metimams? :D tp px jam krenta, tegul, zaidziam savo zaidima toliau... Pamate kad jam gerai sekasi ir grajino ant jo, krepsinio IQ pas tave bsk minusinis. Cia geros ir stiprios komandos bruozas. Zalgiris ta pati daro kai pamato, kad kazkuriam zaidejui eina ant jo ir losia... kasioasilas, o ne guru.

tau debiliuk iki mano IQ kaip iki kitos galaktikos. tam, kad suprast ka parasiau, reikia varzybas ziuret ar bent jau idemiai pasistudijuot statsus ir palygint juos su iprastais GS statsais. cia tikrai nebuvo tas variantas, kad duodam tam, kam krenta.
2018-10-30 13:34
kasiogururekordas is tiesu dirbtinis, nes visa komanda del jo dirbo. kai Klay per pirmus 2 kelinius sumete 10, treciam keliny komandos draugai eme statyt jam uztvaras ir leist metyt. ypac tas matesi del 14-o trajako, kai Klay ji pataike tik is 5-o bandymo. plius dar varzybos buvo treniruotes tipo, bet aisku cia jau Bulls reikalas. ankstesni trajaku rekordai buvo pasiekti atkakliose kovose del pergales ir nemetant tiek daug, pvz tas pats Curry buvo padares 12/16 ir paskui 13/17.

2018-10-30 12:14
koks dar dirbtinis? ka jam nemest jei buliai is po uztvaru nebesidengia. ir tai nezaide daug laiko, butu ir 20 sumetes, bet nesityciojo is buliu perdaug. dirbtinis gali but kai koks booketis sumeta 70 tasku ir komanda pralaimi, cia suede ant 50 tasku per 2 su puse kelinio.
2018-10-30 11:53
to Schmitt Trigger
sako rekordus vaikytis jiems tik idomu, leisk priminti, kad jie per paskutinis keturis metus tris kartus tapo cempionais
2018-10-30 11:52
...
Milaknis 100 be gynybos sumeta... just saying..

--
2018-10-30 11:27
Schmitt Trigger
Aisku, kad dirbtinis rekordas. Visos warriors rungtynes sudo kruva, nes jiem idomu tik kazkokiu rekordu dabar vaikytis.
2018-10-30 11:10
NKL talentas
Pize, ka jie kartu su Curry valgo? Tu daryk ka nori, ar per rankas, ar is 10 metru, vistiek jie pataiko :D Jus primyztkelniai, nesnekekit apie jokius dirbtinus rekordus, net neissivaizduojat kiek reik darbo idet, kad tokius dalykus daryt.
2018-10-30 09:40
Dirbtinis rekordas.... iki krepšio patys nedameta... ir aiškina čia ekspertai...
2018-10-30 09:25
Baisu
kas per šou liko iš NBA...žmogus tik prie tritaškio žaidžia, o prie jo žmogaus nera :DDDD juokas ima iš tokio žaidimo ir tokios gynybos...gėda už tokį krepšinį!!!
2018-10-30 08:57
koks dar dirbtinis rekordas? suprasčiau triuškintų ir žaistų virš 40 min., tada galima kalbėti, kad laiko tik dėl rekordo, o dabar ramiai per 2,5 kėl sutvarkė reikalus
2018-10-30 08:23