• „Timberwolves“ namuose 124:120 įveikė „Lakers“

• Likus 18 sekundžių Butleris įmetė tritaškį ir savo komandos pranašumą padidino iki 5 taškų

• Iš viso Butleris pataikė 6 tritaškius iš 7 ir įmetė 32 taškus

• „Lakers“ komandoje 29 taškus įmetė LeBronas, 24 – po suspendavimo ant parketo grįžęs Ingramas

Jimmy Butleris pranoko LeBroną Jamesą, o jo traukiama Minesotos „Timberwolves“ (3-4) namuose 124:120 (36:32, 28:34, 29:28, 31:26) palaužė Los Andželo „Lakers“ (2-5), kuri patyrė antrąją nesėkmę iš eilės.

32
36
86%
6/7
46%
6/13

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi lemiamo ketvirčio metu, o tuomet „Timberwolves“ įmetė net 8 tritaškius, iš kurių penkis – Butleris.

Iš viso Butleris per 37 minutes įmetė 32 taškus (6/13 dvit., 6/7 trit., 2/2 baudos), atkovojo 6 kamuolius, blokavo 2 metimus ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Jis pataikė tritaškį likus 18 sekundžių ir savo komandai suteikė saugų 5 taškų pranašumą.

„Jie („Lakers“) žaidė greitai, todėl mes rungtyniavome su didele energija. Manau, kad varžovų energija padėjo mums patiems“, – po mačo sakė Butleris.

Tuo metu LeBronas „Lakers“ komandoje buvo rezultatyviausias. Jis per 36 minutes surinko 29 taškus (8/17 dvit., 3/6 trit., 4/5 baudos), sugriebė 10 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir perėmė du kamuolius.

„Turime pagerinti savo žaidimą. Mes tai žinome. Kalbame apie kantrybę, bet kartojame tuo pačius dalykus ir tikimės kitokių rezultatų. Tai beprotybė“, – po rungtynių kalbėjo LeBronas.

Karlas Anthony Townsas nugalėtojams įmetė 25 taškus, pridėjo 16 atkovotų kamuolių (asmeninis sezono rekordas) bei 4 blokus.

į „Lakers“ gretas po ketverių rungtynių suspendavimo sugrįžo Brandonas Ingramas, kuris įmetė 24 taškus. Kyle’as Kuzma per pirmąsias 5 minutes įmetė 11 taškų, o per likusias rungtynes pridėjo tik 8 taškus.

„Timberwolves“: Jimmy Butleris 32 (6/7 trit.), Karlas-Anthony Townsas 25 (7/18 metimai, 16 atk. kam., 6 rez. perd., 4 bl.), Joshas Akogie 17, Derrickas Rose’as 11 (7 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 29 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Brandonas Ingramas 24, Kyle’as Kuzma 19, JaVale’as McGee ir Rajonas Rondo (8 rez. perd.) po 13, Lance’as Stephensonas 11.