• „Mavericks“ 108:113 nusileido „Spurs“

• Luka Dončičius pagerino asmeninius rezultatyvumo ir naudingumo rekordus, pelnydamas 31 tašką ir surinkdamas 31 naudingumo balą

• Rungtynių herojumi tapo DeMaras DeRozanas, lemiamais momentais skandinęs Dalaso klubą taiklių dvitaškių kruša

• Krepšininkas pelnė 34 taškus, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 37 naudingumo balus

Luka Dončičius pagerino asmeninius rezultatyvumo ir naudingumo rekordus, tačiau to pratęsime Dalaso „Mavericks“ (2-5) klubui nepakako ir jis išvykoje 108:113 (18:20, 27:33, 29:23, 28:26, 6:11) nusileido San Antonijaus „Spurs“ (4-2).

34
37
100%
10/10
9

Iniciatyvą į savo rankas paėmęs Dončičius per 39 minutes pelnė 31 tašką (7/12 dvit., 4/6 trit., 5/6 baud. met.), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 1 metimą, taip surinkdamas 31 naudingumo balą.

Slovėnas tapo trečiu jauniausiu krepšininku NBA istorijoje, pelniusiu 30 taškų ir atkovojusiu 8 kamuolius. Jaunesni tokį pasirodymą fiksavo tik LeBronas Jamesas ir Kevinas Durantas.

Prieš tai slovėnas daugiausiai buvo įmetęs 26 taškus. Krepšininkas savo pelnomų taškų vidurkį kilstelėjo iki 20,4.

Tiesa, rungtynių žvaigžde Teksase tapo DeMaras DeRozanas. Buvęs Toronto „Raptors“ lyderis, ketvirtajame kėlinyje prametęs pergalę galėjusį atnešti metimą, pratęsime susiėmė ir lemiamais momentais pataikė dvitaškius, atitolinusius nuo priešininkų.

Teksaso valstijos derbyje krepšininkas pelnė 34 taškus (12/20 dvit., 0/1 trit., 10/10 baud. met.), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius. Puolėjas tokiu žaidimu surinko 37 naudingumo balus.

Ketvirtojo kėlinio bei pratęsimo metu jaunasis slovėnas surinko 10 taškų, o DeRozanas atseikėjo 18.

Solidų pasirodymą po krepšiais „Mavs“ gretose surengė DeAndre Jordanas. Aukštaūgis atkovojo 18 kamuolių, prie viso to pridėdamas 8 taškus (4/6 dvit., 0/2 baud. met.), 2 rezultatyvius perdavimus, 1 perimtą kamuolį ir 1 blokuotą metimą.

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 34 (9 rez. ped., 6 atk. kam.), LaMarcusas Aldridge'as 20 (6 atk. kam.), Rudy Gay'us 15 (11 atk. kam.), Marco Belinelli 13, Brynas Forbesas 12, Paty Millsas 10.

„Mavericks“: Luka Dončičius 31 (8 atk. kam.), Dennisas Smithas 22 (7 atk. kam.), Harrisonas Barnesas 18.

Rungtynių epizodai:

2018-10-30 15:31
Kolkas tik klaidų daug daro ir tokių gan elementarių pasuodamas, tai tikiuos sezono eigoj jų neliks
2018-10-30 14:49
Super
Na saunuolis Luka. Slapiu skuduru visiems hateriams is USA “schoolu”.

--
2018-10-30 12:56
kunigas
Greiciau Nowitzkis griztu i rikiuote,ateis ir pergales,reik aikstelejevieno protingo

--
2018-10-30 12:27
taip lengvai jis tuos taskus renka. neabejotinai geriausios rungtynes, pataike daugiau nei pramete visgi iki siol pataikymas kiek slubavo.
2018-10-30 12:14