Nuotr.: sina.com.cn
Nuotr. sina.com.cn

Donatas Motiejūnas buvo antras pagal rezultatyvumą savo klube, tačiau tai neatnešė pergalės lietuvio atstovaujamai Šandono „Golden Stars“ (3-2).

Ji Kinijos čempionate savo aikštėje 96:120 (19:20, 19:35, 28:30, 30:35) nusileido Guangdongo „Southern Tigers“ (5-0) klubui.

Motiejūnas rungtynes pradėjo startiniame penkete ir per 36 minutes pelnė 20 taškų (8/13 dvit., 0/4 trit., 4/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 5 sykius prasižengė.

Priešininkų gretose nesulaikomai žaidė Sony Weemsas, kuris per 37 minutes pelnė 32 taškus (6/11 dvit., 4/5 trit.) ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Golden Stars“: Andrew Goudelockas 24, Donatas Motiejūnas 20 (9 atk. kam.), Tao Hanlinas 19, Zhu Rongzhenas 12, Zhangas Chunjunas 10.

„Southern Tigers“: Sony Weems 32 (10 rez. perd.), Yi Jianlianas 19 (15 atk. kam.), Zhao Rui ir Du Runwangas po 15, Zhou Pengas 12.

Tuo metu Gintaro Krapiko vadovaujama Nankino „TongXi“ (1-4) Kinijos čempionate pasiekė pirmąją pergalę. Jie namuose 121:109 (27:27, 37:30, 18:29, 39:23) įveikė Tianjino „Golden Lions“ (1-4).

Krapiko klube nesulaikomai rungtyniavo 40 taškų pelnęs Joe Youngas, po 23 pridėjo Adreianas Payne'as ir Fengas Xin.

Priešininkų gretose rezultatyviausias buvo Tayloras Rochestie su 36 taškais (15 rez. perd.).

2018-10-30 20:01
omg
kinai debilai nusipirko goudelocka kuris tempia komanda i dugna, kaip atsitiko preitais metais su Armani

2018-10-30 16:41
Nu Donce rado savo vieta. Weemsas irgi siauteja, gera nisa Kinijos lyga amerikiečiams.