Nuotr. Fotodiena.lt/M.Baranauskas
  • ASVEL savo aikštėje 89:68 nepasigailėjo „Zenit“ klubo

• Kalnietis buvo rezultatyviausias rungtynių dalyvis, pelnęs 22 taškus ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus

• Lietuvis vien per trečiąjį kėlinį pelnė 15 taškų

Mantas Kalnietis įspūdingai sužaidė trečiąjį kėlinį, o Vilerbano ASVEL (4-1) Europos taurės rungtynėse namuose 89:68 (21:18, 18:20, 27:18, 23:12) įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“ (3-2) klubą.

22
23
5
80%
4/5

Lietuvos rinktinės atakų organizatorius per 27 minutes pelnė 22 taškus (5/8 dvit., 4/5 trit.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

Kalnietis per 7 trečiojo kėlinio minutes pelnė 15 taškų ir padėjo savo klubui pabėgti nuo varžovų dviženkle persvara (66:56).

ASVEL lemiamame ketvirtyje nemažino apsukų ir rungtynes baigė laimėdami triuškinama persvara – 89:68.

„Zenit“ gretose toli nuo savo naudingumo balų vidurkio (24,5) buvo Brandonas Jenningsas. Buvusi NBA žvaigždė per 23 minutes pelnė vos 3 taškus, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir rungtynes baigė su 9 naudingumo balais.

ASVEL: Mantas Kalnietis 22 (5/8 dvit., 4/5 trit., 5 rez. perd., 23 naud. bal.), DeMarcusas Nelsonas 14, Davidas Lighty 12, Ericas Buckneris ir Miro Bilanas (10 atk. kam.) po 10.

„Zenit“: Sergejus Karasiovas 18, Philipas Scrubbas 13, Jalenas Reynoldsas 9.

Atrinkti (0) Visi (6)
R
Šaunuolis Mantas!!!
2018-10-31
+3
eurocup ir yra manto lygis,ir tai nera nei gerai,nei blogai-tiesiog su tokiu driblingu eurolygoje nelabai yra kas veikt.
2018-10-31
+1
pagarba asvel
Kalnieciui pagaliau geras sezonas ir komanda gera pasitaike apsiprato isizaidzia

--
2018-10-31
Cercas
Smagu, kad Kalnas juda, respectas!

--
2018-10-31
Akivaizdu Kalniečio lygis gerokai aukštesnis nei kibirelio. Dažnai linkęs pasijuokti iš Manto bet kai maudo rusku projektą širdys dainuoja. Ot naivuoliai pasikeitė NBA grajoka tai manė atves į pergalių kelią ot moliniai