Nuotr. Reuters - Scanpix
  • „Rockets“ namie 85:104 nusileido „Trail Blazers“

• Hardenas praleido rungtynes dėl pakinklio sausgyslės patempimo

• Tai buvo ketvirtasis iš eilės „Rockets“ klubo pralaimėjimas

Jamesas Hardenas praleido antrąjį iš eilės mačą dėl pakinklio sausgyslės patempimo, o Hjustono „Rockets“ (1-5) NBA rungtynėse namuose 85:104 (15:19, 21:32, 26:34, 23:19) nusileido Portlando „Trail Blazers“ (5-2) komandai.

22
26
7
88%
7/8

„Rockets“ tai buvo jau ketvirtasis iš eilės pralaimėjimas. Taip pat Teksaso klubas per ketverias namų rungtynių kovas nėra iškovojęs pergalės (0-4).

„Trail Blazers“ ekipa jau iki pertraukos susikrovė 15 taškų pranašumą (51:36), o trečiąjį kėlinį pradėjo spurtu 11:3 ir tapo nebepavejami – 62:39.

Portlando klubą į priekį vedė Damiano Lillardo, Jusufo Nurkičiaus ir C.J. McCollumo trijulė, kuri kartu surinko 63 taškus.

„Rockets“ gretose, kuri iš toli pataikė tik 10 kartų iš 43 bandymų (32,3 proc.), rezultatyviausiai žaidė Chrisas Paulas su 17 taškų (4/11 dvit, 2/8 trit., 3/4 baud.). Jis taip pat atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Mes kartu tai išspręsime, – kalbėjo 8 taškus pelnęs Carmelo Anthony. – Pralaimime ne dėl vieno žmogaus kaltės.“

„Rockets“: Chrisas Paulas 17 (9 rez. perd.), Clintas Capela 14 (14 atk. kam.), Ericas Gordonas 12, Gary Clarkas 11.

„Trail Blazers“: Jusufas Nurkičius (10 atk. kam.) ir Damianas Lillardas po 22, C.J. McCollumas 19, Nickas Stauskas 10.

Rungtynių epizodai:

2018-11-01 10:47
Kazkas
Gal melo jau karjera as taip galvoju metas baigti

--
2018-10-31 14:13
Carmelo kaip ir paul yra komandu veziai kurie tiesiog ardo komanda. Nes sunku patiketi kad komanda su tokiais zaidejais taip prastai zaistu.

--
2018-10-31 12:08
omg
Mažiau "blaiminkit" melo, vapše visos komandos pataikymas buvo tragiškas.
2018-10-31 09:32
Carmelo
Kur Carmelo ten pralaimėjimai.
2018-10-31 08:55
nu jei taip ir toliau, d'antoni galva gali lekti, kiek galima su tokia sudetimi pralaimineti