Vos per plauką gėdingo pralaimėjimo Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) išvengė Klivlendo „Cavaliers“ (16-17) ekipa. Ji savo aikštėje 97:93 (21:29, 28:20, 18:14, 30:20) nugalėjo Sakramento „Kings“ (12-19) ekipą.

„Kings“ šiose rungtynėse vertėsi be rezultatyviausio savo žaidėjo Kevino Martino ir traumuotų žvaigždžių Rono Artesto bei Mike‘o Bibby. Tačiau „Cavaliers“ vis tiek tris kėlinius žaidė banguotai ir nesugebėjo įrodyti savo pranašumo.

Iki rungtynių pabaigos likus 47 sekundėms Beno Udrihas prasiveržė po krepšiu ir dvitaškiu sumažino „Kings“ atsilikimą iki 93:94. Kitoje atakoje LeBronas Jamesas prametė tritaškį, tačiau Andersonas Varejao sugebėjo atkovoti kamuolį ir likus žaisti 12 sekundžių Danielis Gibsonas pataikė tritaškį, įtvirtinusį pergalę.

Žydrūnas Ilgauskas šiose rungtynėse žaidė 32 minutes ir pelnė 14 taškų (4/15 dvitaškių, 6/7 baudų), atkovojo 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, 1 kartą suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Šį sezoną „centras“ iš Lietuvos per rungtynes vidutiniškai rungtyniauja 31,4 minutės ir pelno po 13,7 taško, atkovoja po 9,8 kamuolio ir blokuoja 1,5 metimo.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 24 taškai (10 rez. perd., 8 atk. kam., 5 per. kam.), Žydrūnas Ilgauskas 14 (15 atk. kam.), Danielis Gibsonas ir Devinas Brownas po 13, Andersonas Varejao 11.

„Kings“: Johnas Salmonsas 22, Bradas Milleris 17 (7 rez. perd.), Francisco Garcia 15, Beno Udrihas (9 rez. perd.) ir Mikki Moore’as (11 atk. kam.) po 11.