• Nugalėtojams Jerai Grantas pelnė 18 taškų (9/11 dvit.), sugriebė 12 kamuolių ir surinko 30 naudingumo balų

• Simas Galdikas per 49 sekundes buvo prasižengęs 4 kartus

• Ketvirtajame kėlinyje kojos traumą patyrė Kyle'as Weaveris

• Pergalę įtvirtino Tomo Delininkaičio penki taškai

Galingai žaidusio Jerai Granto traukiamas Klaipėdos „Neptūnas“ (2-2) FIBA Čempionų lygoje namuose lieka nepralaimėjęs. Šįsyk klaipėdiečiai 92:83 (23:25, 29:19, 19:15, 21:24) patiesė vieną lygos favoričių Strasbūro IG (3-1) ekipą, kuriai tai buvo pirmoji nesėkmė.

Foto galerija

Grantas per 31 minutę įmetė 18 taškų (9/11 dvit.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Amerikietis FIBA Čempionų lygoje sužaidė naudingiausias rungtynes bei pakartojo geriausią atkovotų kamuolių rezultatą.

Sužaidus penkias minutes „Neptūnas“ atsiliko 6 taškais, o į aikštę žengęs kapitonas Simas Galdikas per 24 sekundes prasižengė tris kartus bei grįžo ant suolo, tačiau tokia įvykių seka klaipėdiečių nepalaužė.

Osvaldo Olisevičiaus vedama komanda netrukus išlygino rezultatą (17:17), tačiau pirmą kartą į priekį išsiveržė tik antrajame kėlinyje, kuomet po to paties puolėjo šūvio pirmavo 34:33.

Tuo klaipėdiečiai neapsiribojo – pelnė dar 9 taškus iš eilės ir pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (43:33). Per šią atkarpą neiškentė SIG strategas Vincentas Collet, kuris buvo nubaustas technine pražanga.

Trečiajame kėlinyje Grantas įmetė 8 taškus, iš kurių pusę surinko dėjimais, o „Neptūnas“ prieš lemiamą ketvirtį turėjo 12 taškų pranašumą. Per trečiąjį kėlinį Galdikas per 25 sekundes užsidirbo ketvirtąją pražangą.

Ketvirtajame kėlinyje „Neptūnas“ savo persvarą padidino iki rekordinės 18 taškų ribos (78:60).  Lemiamomis akimirkomis „Neptūno“ pranašumas buvo sumažėjęs iki 4 taškų (87:83), bet Tomo Delininkaičio taiklios baudos ir taiklūs tolimas šūvis garantavo klaipėdiečių triumfą.

18
26
12
1

Lemiamo ketvirčio metu ilgiau aikštėje užsibuvo ir Galdikas. Prieš tai jis per tris kėlinius buvo per 49 sekundes prasižengę 4 kartus, o paskutiniame kėlinyje per 3 minutes įmetė 1 tašką. Jam metant baudas visa „Švyturio“ arena skandavo „Simai, Simai“. Po taiklios Galdiko baudos visi aikštėje pasirodę „Neptūno“ krepšininkai buvo pasižymėję taškais.

Ketvirtajame kėlinyje „Neptūno“ puolėjas Kyle'as Weaveris patyrė kojos traumą ir šlubčiodamas paliko aikštę bei į ją nebegrįžo. Krepšininkas surinko 10 taškų.

Prieš rungtynes „Neptūno“ treneris Kazys Maksvytis nerimavo, kaip komandai pavyks susitvarkyti su varžovų 221 cm ūgio vidurio puolėju Youssoupha Fallu. Pirmajame kėlinyje jis įmetė 8 taškus, o per likusį rungtynių laiką pasižymėjo tik dviem taškais.

„Neptūnas“: Jerai Grantas 18 (9/11 dvit., 12 atk. kam., 30 naud. bal.), Tomas Delininkaitis 17 (8/8 baudos), Osvaldas Olisevičius (4/5 dvit., 5/6 baudos) ir Lorenzo Williamsas (6 rez. perd.) po 13, Kyle’as Weaveris 10, Gytis Masiulis 9 (6 atk. kam.).

Strasbūro IG: Jeremy Nzeulie 22 (5/11 trit.), Florentas Pietrusas 13, Michaelas Greenas 12, Youssoupha Fallas 10 (4/6 dvit.), Ali Traore ir Nicolas Langas po 8.

2018-11-01 11:57
VR
Po naujuju Grantui bus pasiulymas is Ryto.

--
2018-11-01 00:10
Anupras

--
2018-10-31 23:12
to Info
Kad neišeis persikelti....arba pats J.Grantas nenorės arba sutartis tokia, kad kontraktą gali išpirkti tik užsienio klubai. Ir tikrai manau, kad iki sezono galo išbūs Neptūne..
2018-10-31 22:22
Sveikinimai is Kauno. Stiprybės ir sveikatos Kyle Weaver.

--
2018-10-31 21:15
Info
Po nauju,Grantas kelsis i ryta

--
2018-10-31 21:05
Pasistengė Neptūnas kaip reikiant.Nugalėti vienus ČL favoritus ne visada pavyksta.Bet puiki atmosfera ir Granto dominavimas padarė savo.Grantui išvis dešimt balų,puikiai su Fallu susitvarkė.Namai apginti,dabar reikia pergalės ir išvykoje.