Nuotr.: Sputnik-Scanpix
  • Maskvos CSKA namuose 69:65 įveikė Pirėjo „Olympiakos“

• Sergio Rodriguezas pelnė 20 taškų ir pataikė 6 tolimus metimus

• Pralaimėtojų gretose Axelis Toupane'as pasižymėti nesugebėjo

Sergio Rodriguezas pakartojo asmeninį pataikytų tritaškių rekordą, o jo vedama Maskvos CSKA (5-0) Eurolygoje ir toliau išlieka nepralaimėjusi.

Foto galerija

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose 69:65 (13:15, 18:20, 21:9, 17:21) pranoko Pirėjo „Olympiakos“ (3-2) ekipą, kuriai tai buvo antroji nesėkmė per pastarąsias trejas rungtynes.

Ispanas šiame susitikime pelnė 20 taškų (1/5 dvitaškių, 6/10 tritaškių), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, 4 kartus suklydo ir surinko 14 naudingumo balų.

Šeimininkai prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui turėjo 8 persvarą (52:44), tačiau 37-ąją mačo minutę Vassilis Spanoulis atseikėjo du tritaškius iš eilės ir rezultatą išlygino – 61:61.

Prasidėjus paskutinei susitikimo minutei, Cory Higginsas puolime atkovojo 3 kamuolius iš eilės, kol galop išprovokavo varžovo pražangą ir pataikęs vieną baudą persvėrė rezultatą (64:63). Kitoje atakoje Spanoulio mestas tritaškis net nesiekė lanko, o Willas Clybunas pridėjo dar dvi baudas ir svečiams paliko 30,9 sekundės (66:63).

Po šio epizodo Davidas Blattas paprašė minutės pertraukėlės, tačiau ataka deramai išpildyta nebuvo. Axelis Toupane‘as išmetė neparuoštą tritaškį, o Higginsas pataikė abu baudų metimus ir įtvirtino CSKA pergalę (68:63).

CSKA: Sergio Rodriguezas 20 (6/10 trit.), Willas Clyburnas 17 (7/10 dvit., 9 atk. kam.), Cory Higginsas 11 (3/11 dvit., 0/3 trit.).

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 16 (2/7 dvit., 3/7 trit.), Georgios Printezis 14 (5/9 dvit.), Nigelas Williamsas-Gossas 13 (3/6 trit.).

2018-11-01 22:34