Nuotr. Facebook.com
  • Stambulo „Fenerbahče“ namuose 88:84 palaužė Miuncheno „Bayern“

• Turkijos klubo pergalę lėmė 7:1 laimėta atkarpa mačo pabaigoje

• Nugalėtojams Luigi Datome pelnė 19 taškų ir realizavo 4 tritaškius iš 5

Stambulo „Fenerbahče“ (4-1) dėl pergalės dar kartą buvo priverstas sunkiai dirbti. Željko Obradovičiaus auklėtiniai namuose tik po atkaklios kovos 88:84 (28:26, 23:22, 14:17, 23:19) įveikė Miuncheno „Bayern“ (2-3).

19
24
80%
4/5
2

Šeimininkai 35-ąją rungtynių minutę atsiliko 74:76, tačiau Luigi Datome smeigė tritaškį, Marko Guduričius pridėjo dvitaškį ir šeimininkai susigrąžino turėtą persvarą (79:78).

„Fenerbahče“ rungtynes perlaužė pačioje mačo pabaigoje. Kostas Sloukas realizavo baudų metimus, Guduričius atseikėjo tritaškį, o Janas Vesely pridėjo dar du taškus ir Turkijos ekipa susikrovė 6 taškų pranašumą (86:80).

Nihadas Dedovičius dar spėjo pataikyti tolimą metimą bei sumažinti „Bayern“ deficitą iki 3 taškų (84:87), tačiau iki susitikimo pabaigos buvo likusios tik 3 sekundės ir svečiai išplėšti pratęsimo nebesuspėjo.

„Fenerbahče“: Luigi Datome 19 (4/5 trit.), Janas Vesely 16 (8/12 dvit.), Nikola Kaliničius 11 (3/4 dvit.), Joffrey Lauvergne‘as (5/6 dvit.) ir Marko Guduričius (2/3 trit.) po 10, Kostas Sloukas 8 (10 rez. perd.).

„Bayern“: Devinas Bookeris 15 (6/7 dvit.), Vladimiras Lucičius 13 (5/9 dvit.), Stefanas Jovičius 12, Petteri Koponenas 11 (4/5 dvit.).

2018-11-01 23:03