Dvyliktąjį pralaimėjimą SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Elitiniame divizione patyrė Klaipėdos „Neptūnas“. Klaipėdiečiai išvykoje 69:81 pralaimėjo Tartu „Rock“ komandai.

Estijoje „Neptūnas“ vertėsi tik 8 krepšininkais, kadangi dėl įvairių traumų ir ligų nežaidė Evaldas Dainys, Mindaugas Mockus, Paulius Počiuipa bei Vitalijus Stanevičius.

Aikštės šeimininkai nuo pat rungtynių pradžios šovė į priekį ir kaip mat įgijo dviženklį pranašumą (16:5), o po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 15 taškų (37:22).

Vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir po ilgosios pertraukos. Estai daugiausiai taiklių tritaškių dėka neleido „Neptūnui“ sušvelninti skirtumo.

39-ąją mačo minutę laimėję kelių minučių atkarpą spurtu 16:2 klaipėdiečiai buvo priartėję iki 10 taškų (75:65), tačiau labiau priartėti per likusią minutę svečiams nebepavyko.

Uostamiesčio komandai rimčiau pakovoti dėl pergalės sutrukdė itin prastai mestos baudos. Jas svečiai metė vos 45 proc. taiklumu (13/29). Netaikliai klaipėdiečiai metė ir tritaškius. Iš 28 bandymų tikslą pasiekė tik 8 metimai (29 proc.).

„Neptūnas“: Grigorijus Šuchovtsovas 17 (12 atk. kam., 2 blk.), Jerelas Allenas 14, Marius Kasiulevičius 13, Marius Runkauskas 8, Vaidotas Pridotkas 6 (3/10 baudų), Remigijus Trakimas 5, Andrius Mažutis 5, Deivydas Gailius 1.

„Rock“: Brianas Cusworthas 17 (9 atk. kam.), George‘as Tsintsadze 17, Gertas Kullamae 12, Janis Taltis 11 (10 atk. kam.).