Nuotr. Sputnik – Scanpix
  • „Chimki“ namuose 87:72 įveikė „Gran Canaria Herbalife“ ir iškovojo pirmąją pergalę

• Aleksejus Švedas pataikė 5/12 tritaškių ir pelnė 24 taškus

• Rusijos komanda iš toli realizavo 13/33 metimų, o svečiai – 6/23

Aleksejaus Švedo tempiama Maskvos srities „Chimki“ galiausiai atidarė savo pergalių sąskaitą Eurolygoje. Rusas nuo savęs pridėjo 24 taškus, o Georgio Bartzoko auklėtiniai savo aikštėje 87:72 (25:21, 24:12, 28:20, 10:19) pranoko debiutantę Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ (1-4).

17
22
100%
3/3
100%
2/2

„Chimki“ iki šio turo kartu su Podgoricos „Budučnost“ buvo vienintelės dar nepatyrusios pergalės skonio šį sezoną.

Švedas iš toli realizavo 5/12 metimų, o iš viso šeimininkai varžovams atseikėjo 13 tritaškių iš 33 bandymų (39,4 proc.). Svečiai pataikė 6/23 tritaškių (26,1 proc.).

Rusai prasidėjus ketvirtajam kėliniui vienu metu pirmavo net 83:55, bet „Gran Canaria Herbalife“ rankų nenuleido. „Chimki“ per kitas beveik penkias minutes nesukrapštė nė taško, o ispanai spurtavo 14:0 ir sušvelnino atsilikimą – 69:84.

Per paskutines 7 minutes ir 20 sekundžių ketvirtajame ketvirtyje „Chimki“ tesurinko 4 taškus.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 24 (8/18 metimai, 7 rez. perd., 6 kld.), Tony Crockeris 17, Anthony Gillas 15, Charlesas Jenkinsas 10.

„Gran Canaria Herbalife“: Anžejs Pasečniks (9 atk. kam.) ir D.J. Strawberry – po 9, Marcusas Erikssonas (2/8 trit.) ir Oriolas Pauli – po 8.

2018-11-02 21:28