• „Panathinaikos“ Juodkalnijoje 72:67 pranoko „Budučnost“

• Atėnų ekipa ketvirtajame kėlinyje turėjo 13 taškų pranašumą, tačiau jo neišsaugojo

• Lekavičius žaidė 12 minučių, pasižymėjo 3 taškais ir 2 rezultatyviais perdavimais

• Vienintelė Eurolygoje dar nelaimėjusi „Budučnost“ kitą savaitę namie priims „Žalgirį“

Nelengvą pergalę Eurolygoje iškovojo Luko Lekavičiaus atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (3-2) komanda. Xavi Pascualio auklėtiniai dar ketvirtajame kėlinyje pirmavo 13 taškų persvara, bet jos neišlaikė ir svečiuose laimėjo 72:67 (18:15, 13:16, 19:16, 22:20) prieš Podgoricos „Budučnost“ (0-5) krepšininkus.

10
21
9
63%
5/8

Ioanniui Papapetrou likus žaisti kiek daugiau nei keturias minutes pataikius tolimą metimą, „Panathinaikos“ buvo priekyje 68:55, bet tada svečiai apleido mačo kontrolę.

Šeimininkai per likusį laiką atkovojo keturis kamuolius puolime, spurtavo 12:3 ir prasidėjus paskutinei minutei sumažino atsilikimą iki 67:71.

Kitoje atakoje pražanga sustabdytas Nikos Pappas pataikė vieną baudą iš dviejų, tuo metu Nikolai Ivanovičiui nepavyko pasižymėti nuo baudų metimų linijos ir „Budučnost“ prarado šansus užsikabinti – 67:72.

Nuo suolo pakilęs Lekavičius per 12 minučių pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, išprovokavo 3 pražangas, 2 kartus prasižengė ir įsirašė 6 naudingumo balus.

„Budučnost“ išlieka vienintelė Eurolygoje dar nepatyrusi pergalės skonio. Podgoricos ekipa kitą savaitę savo aikštėje priims Kauno „Žalgirį“.

„Budučnost“: Alenas Omičius 16 (10 atk. kam.), Nikola Ivanovičius 12, Earlas Clarkas 9.

„Panathinaikos“: DeShaunas Thomasas 14 (4/5 trit.), Ioannis Papapetrou 13, Nickas Calathes 10 (9 rez. perd.).