• Mike'as Jamesas likus rungtyniauti sekundę pataikė tritaškį ir išplėšė Milano ekipos pergalę 81:80 prieš „Anadolu Efes“

• Iki lemiamo metimo jis iš toli buvo pataikęs 1/9 metimų, o iš viso iš žaidimo šiame mače realizavo tik 4/20 metimų

• Artūras Gudaitis pelnė 13 taškų, atkovojo 11 kamuolių, surinko 28 naudingumo balus ir buvo per žingsnį nuo karjeros naudingumo rekordo pakartojimo

• Mindaugas Kuzminskas prie pergalės prisidėjo 7 taškais, 6 atkovotais ir 3 perimtais kamuoliais

Dramatišką pergalę iškovojo Artūro Gudaičio vedama Milano „AX Armani Exchange“ (4-1) komanda, kurios herojumi tapo Mike'as Jamesas

13
28
11
100%
5/5

Likus žaisti sekundę, amerikietis pataikė iš toli ir išplėšė šeimininkų pergalę 81:80 (24:17, 19:18, 25:19, 13:26) prieš Stambulo „Anadolu Efes“ (3-2) ekipą.

Gudaitis per 25 minutes pelnė 13 taškų (4/6 dvitaškiai, 5/5 baudos), atkovojo 11 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo 1 metimą, išprovokavo 6 pražangas, 2 kartus prasižengė, sykį suklydo bei surinko 28 naudingumo balus.

Iki asmeninio naudingumo rekordo Eurolygoje pakartojimo jam pritrūko vieno balo.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui, šeimininkai buvo priekyje 14 taškų persvara – 68:54, bet tuomet jie pralaimėjo atkarpą 0:8 ir „Anadolu Efeso“ priartėjo – 62:68.

Gudaičiui atkovojus kamuolį puolime ir pelnius du taškus su pražanga, Milano ekipos pranašumas šoktelėjo iki septynių taškų – 76:69. Tada „AX Armani Exchange“ komanda keturias atakas užbaigė netaikliais tolimais metimais, svečiai spurtavo 9:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 78:76.

Likus žaisti kiek daugiau nei pusę minutės, Rodrigue Beaubois pelnė du taškus ir leido „Anadolu Efes“ pirmauti 80:78. Kitoje atakoje Jamesas prametė, o Vasilije Micičius iš karto buvo sustabdytas pražanga.

Buvęs žalgirietis prametė abi baudas, Tiboras Pleissas atkovojo kamuolį puolime, bet tuoj jį sugavo tarp kojų ir suklydo, šeimininkams palikdamas 14 sekundžių.

Po minutės pertraukėlės Jamesas priėmė kamuolį, tačiau pirmuoju bandymu buvo sustabdytas Micičiaus – serbas išmušė kamuolį iš rankų. Visgi Jamesas galiausiai jį išsaugojo rankose ir paleido tritaškį, lėmusį pergalę – 81:80.

GM: 6

„Anadolu Efes“ savo atsakymui dar turėjo sekundę, bet ranką pakišęs Mindaugas Kuzminskas sutrukdė išmesti kamuolį iš už šoninės linijos ir namuose triumfavo Milano klubo krepšininkai.

Iki lemiamo metimo Jamesas iš toli buvo pataikęs 1 metimą iš 9. Apskritai jis šiame susitikime iš žaidimo išmetė net 20 metimų, iš kurių tikslą pasiekė tik 4. Amerikietis per 36 minutes su pelnė 15 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir 4 sykius suklydo.

Kuzminskas rungtyniavo 21 minutę, pasižymėjo 7 taškais (1/3 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 6 bei perėmė 3 kamuolius, blokavo 1 metimą, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus prasižengė ir įsirašė 11 naudingumo balų.

„AX Armani Exchange“: Mike'as Jamesas 15 (4/20 metimai), Vladimiras Micovas 14 (4/11 metimai), Artūras Gudaitis 13 (11 atk. kam., 28 naud. bal.).

„Anadolu Efes“: Adrienas Moermanas 23 (10/14 metimai), Vasilije Micičius 15 (6/12 metimai, 7 atk. kam., 4 rez. perd., 20 naud. bal.), Tiboras Pleissas 10.

2018-11-03 00:18
Žvėrėja Gudaitis,antrą iš eilės dvigubą dublį įsirašo EL.Jamesas daug prametė,daug savanaudiškumo rodė,bet nuo praeitų metų gynėjų skiriasi tuo,kad pataiko lemiamus metimus.Efesas tuo tarpu praeitą savaitė Khimki nugalėjo lemiamu metimu,bet dabar viskas atsisuko prieš juos.

armani
Bet mike'as james tai savanaudis kiek ataku ant saves kiek ziurejau pabaigoi toks pats rezultatas ir pries chimki buvo 81-80