• „Raptors“ išvykoje 107:98 įveikė „Suns“

• Valančiūnas pelnė 16 taškų

• Lietuvis žaidė ilgiausiai šiame sezone – 24 minutes

• Pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas pelnė 17 taškų ir atkovojo 18 kamuolių

Jonas Valančiūnas žaidė daugiausiai minučių šiame NBA sezone, o Toronto „Raptors“ (8-1) iškovojo dar vieną pergalę.

Foto galerija

Šiąnakt Kanados klubas išvykoje 107:98 (23:26, 25:26, 29:19, 30:27) nugalėjo Fynkiso „Suns“ (1-7), kuriems tai buvo jau septintasis pralaimėjimas iš eilės.

Valančiūnas mačą pradėjo startiniame penkete ir aikštėje praleido 24 minutes, per kurias pelnė 16 taškų (6/8 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, blokavo 4 varžovų metimus, bet prasižengė 6 kartus.

Uteniškis realizavo jau 4-ąjį savo tritaškį iš 12 bandymų šiame sezone.

Po trijų kėlinių „Raptors“ pirmavo 77:73, tačiau ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 14:2 (91:75) ir po jo šeimininkai jau nebesugebėjo grįžti į rungtynes.

Valančiūno tiesioginis oponentas pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas DeAndre Aytonas per 35 minutes pelnė 17 taškų (7/10 dvit., 3/6 baud.) ir atkovojo 18 kamuolių.

Toronto klubo lyderis Kawhi Leonardas per 30 minučių pelnė 19 taškų (6/12 dvit., 1/2 trit., 4/6 baud.) ir buvo rezultatyviausias savo komandos gretose. Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Dabar „Raptors“ vyksta į Los Andželą, kur susikaus su LeBrono Jameso vedama „Lakers“. Mačas vyks naktį iš sekmadienio į pirmadienį.

„Suns“: Isaiahas Canaanas 19, Devinas Bookeris 18, DeAndre Aytonas 17 (18 atk. kam.), Joshas Jacsonas 11, T.J. Warrenas ir Trevoras Ariza po 10.

„Raptors“: Kawhi Leonardas 19, Jonas Valančiūnas 16 (7 atk. kam., 4 blok.), Serge'as Ibaka 14, Kyle'as Lowry 11 (12 rez. perd.), Pascalis Siakamas 10.

Rungtynių epizodai:

2018-11-03 11:40
Neblogai sužaista,gynyboje net 4 blokus JV išrašė.Ir minučių užtektinai gavo,tik kad pražangų limitą išnaudojo.Nelengva prieš Aytoną,kuris taip pat puikias rungtynes turėjo.Suns apskritai yra potencialo turinti komanda,bet Kokoškovui dar nepavyksta kažkas.