Nuotr. USA Today Sports – Scanpix
  • „Warriors“ namie 116:99 nukovė Minesotos klubą

• Durantas pelnė 33 taškus ir atkovojo 13 kamuolių

• Rose'as patyrė čiurnos traumą dar pirmajame kėlinyje

NBA čempionė „Golden State Warriors“ (9-1) išlieka bene karščiausia lygos komanda. Steve'o Kerro auklėtinių sąskaitoje – jau 7-oji pergalė iš eilės.

33
35
13
89%
8/9

„Warriors“ namie 116:99 (36:32, 25:26, 22:29, 33:12) nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ (4-5) vaikinus.

Rezultatyviausias žaidėjas titulą ginančioje ekipoje buvo Kevinas Durantas, pelnęs 33 taškus (8/14 dvit., 3/5 trit., 8/9 baud. met.) ir atkovojęs 13 kamuolių.

Skaudus vaizdas buvo pirmajame kėlinyje. Vos 5 minutes sužaidęs „Timberwolves“ gynėjas Derrickas Rose'as pasisuko čiurną ir paliko aikštelę, kur iki rungtynių pabaigos jis jau nebegrįžo. Tai buvo tik pirmasis 2011-ųjų MVP mačas po nakties, kai jis pelnė 50 taškų.

„Tai – neįtikėtina istorija, žinant viską, ką jis patyrė“, – varžovui duoklę atidavė Stephenas Curry.

„Warriors“ per penkerias rungtynes dar nė karto nepralaimėjo namie. Tuo metu „vilkai“ keturiose išvykose nė karto nelaimėjo. „Oracle“ arenoje Oklande „Timberwolves“ laimėti negali pastaruosius dvejus metus.

Iki šių rungtynių „Warriors“ buvo šešis kartus iš eilės rinkusi mažiausiai po 120 taškų. Šįkart ši serija nutrūko.

„Warriors“: Kevinas Durantas 33 (13 atk. kam.), Stephenas Curry 28 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Klay Thompsonas 22, Draymondas Greenas 9 (11 rez. perd.).

„Timberwolves“: Andrew Wigginsas 21, Jimmy Butleris 21, Joshas Okogie 15, Karlas-Anthony Townsas 13 (11 atk. kam), Tajus Gibsonas 12.