Nuotr. Reuters - Scanpix
  • „Mavericks“ namuose 106:118 nusileido „Knicks“ klubui

• Dončičius žaidė naudingai ir pelnė 18 taškų bei atkovojo 9 kamuolius

• Tai buvo šeštasis iš eilės Teksaso klubo pralaimėjimas

Luka Dončičius toliau žaidžia nuostabiai, tačiau pergalių tai neatneša jo atstovaujamai Dalaso „Mavericks“ (2-7) komandai. Dalaso ekipa NBA rungtynėse namuose 106:118 (27:33, 32:23, 18:33, 29:29) pralaimėjo Niujorko „Knicks“ (3-6) klubui.

13
23
10
3

Slovėnas žaidė 35 minutes ir per jas pelnė 18 taškų (7/9 dvit., 2/6 trit., 0/1 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau 4 sykius suklydo.

„Mavs“, kuriai tai buvo jau šeštoji nesėkmė iš eilės, prastai sužaidė trečiąjį kėlinį (18:33) ir po jo nebesugebėjo atsitiesti.

„Man, vietoj klausimų apie puolimą, labiau rūpi, kaip pagerinti gynybą, – paklaustas ar Dončičius gaus didesnę rolę puolime kalbėjo „Mavericks“ vyr. treneris Rickas Carlisle'as. – Aš žinau, kad mes galime būti geresni.“

Tai buvo šeštosios rungtynės iš devynių, kai Teksaso klubas savo varžovams leido mesti bent 50 procentų taiklumu iš žaidimo.

„Knicks“ gretose geriausią karjeros rezultatą užfiksavo Allonzo Trieras, kuris surinko 23 taškus (6/7 dvit., 1/3 trit., 6/7 baud.). Naujokų biržoje nepašauktas krepšininkas įrodinėja, kad yra vertas kontrakto su Niujorku klubu ir pirmajame savo sezone vidutiniškai per 21 minutę renka po 9,3 taško bei atkovoja po 2,8 kamuolio.

„Mavericks“: Dennisas Smithas Jr. 23, Dorianas Finney-Smithas 19, Luka Dončičius 18 (9atk. kam.), Harrisonas Barnesas 14.

„Knicks“: Allonzo Trieras 23, Timas Hardaway Jr. 18, Enesas Kanteris ir Mitchellas Robinsonas (10 atk. kam.) po 13, Mario Hezonja ir Damyeanas Dotsonas po 11, Lance'as Thomasas 10.

2018-11-03 13:54
ggg
is salies ziurint labai netinka sitoj komandoj Dennisas Smithas Jr., nei izaidejais nei atakuojantis gynejas kazkoks nelaiku ir nevietoj:}taip ishauna kartais bet bet...fiziniai duomenys yspudingi pas jy bet krepsinio IQ vienas maziausiu turbut visoj lygoj
2018-11-03 11:33
Anonas
O aš tai kaip tik manau, kad Dirkas nuo suoliuko šiuo metu labiau padeda Lukai, nei padėtų aikštelėj. Kas žiūri NBA, puikiai gi matosi, kad Luka sunkiai spėja paskui greitesnius. Aš jau net nekalbu apie Dirką, tas išvis gynyboj neigiamas yra šitoj karjeros stadijoj. Tai vienu metu juos laikyt aikštelėj yra tiesiog autostrados priešininkams veržtis.
2018-11-03 09:06