Nuotr. BNS
  • „Juventus“ namuose 86:77 per pratęsimą palaužė „Dzūkiją“

• Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė Alexas Hamiltonas, pelnęs 23 taškus ir surinkęs 25 naudingumo balus

• Kendrickas Brownas, surinkęs 16 taškų, labiausiai pasižymėjo alytiškių gretose

Alexas Hamiltonas lemiamu metu įskraidino tris tritaškius paeiliui, o Utenos „Juventus“ (5-5) Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) iškovojo dramatišką pergalę.

13
30
11
3

Žydrūno Urbono auklėtiniai namuose 86:77 (12:24, 26:18, 17:14, 14:13, 17:8) per pratęsimą palaužė Alytaus „Dzūkiją“ (4-6) bei pasiekė antrąją pergalę iš eilės.

Vos prasidėjus pratęsimui, Hamiltonas kibo į darbą. Amerikietis per pirmas tris atakas įsmeigė tris tolimus metimus, o „Juventus“ dviejų minučių atkarpą laimėjo 9:2 ir nurūko į priekį 78:71. Tokį nokdauną gavusi „Dzūkija“ atsitiesti nebesugebėjo ir rimčiau nebepasipriešino.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei, Hamiltonas smeigė tolimą dvitaškį, tačiau visai netrukus dviem taškais atsakė ir Egidijus Dimša, kuris rezultatą dar kartą išlygino (69:69). Paskutinė ataka priklausė dzūkams, tačiau Kendricko Browno reidas nebuvo sėkmingas ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai po Artūro Jomanto taškų pirmavo 65:60, tačiau 7:2 spurtavęs „Juventus“ po Vaido Čepukaičio dvitaškio rezultatą išlygino – 67:67.

Rezultatyviausiai „Juventus“ ekipoje žaidė Hamiltonas, per 24 minutes pelnęs 23 taškus (3/5 dvit., 5/7 trit., 2/2 baud. met.), atkovojęs 5 ir perėmęs 1 kamuolį, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus ir taip surinkęs 25 naudingumo balus.

Svečių gretose labiausiai pasižymėjo Brownas. Gynėjas pelnė 16 taškų (0/2 dvit., 4/8 trit., 4/5 baud. met.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį.

„Juventus“: Alexas Hamiltonas 23 (5 atk. kam., 25 naud. bal.), Arvydas Šikšnius 16 (4 rez. perd.), Vaidas Čepukaitis 13 (11 atk. kam., 4 rez. perd.), Karolis Guščikas 11 (7 atk. kam.).

„Dzūkija“: Kendrickas Brownas 16 (5 rez. perd.), Artūras Jomantas 14 (8 atk. kam.), Paulius Petrilevičius 8 (6 atk. kam.).