Nuotr. BNS
  • Panevėžio „Lietkabelis“ namuose 87:66 nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“

• Geriausias sezono rungtynes LKL sužaidęs Paulius Valinskas pelnė 17 taškų ir surinko 19 naudingumo balų

• Ketvirtąjį kėlinį panevėžiečiai laimėjo 25:7

Vyriausiojo trenerio pareigas perėmęs Nenadas Čanakas debiutavo pergalingai. Panevėžio „Lietkabelis“ (5-3) Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) namų rungtynėse 87:66 (17:21, 27:10, 20:28, 25:7) sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“ (2-7).

16
21
4
100%
2/2

Panevėžiečiai trečiojo kėlinio viduryje po Sauliaus Kulviečio taškų pirmavo 50:34, tačiau „Nevėžis“ vis tik nepasidavė. Nikita Balašovas surinko 7 taškus paeiliui ir taip inicijavo svečių spurtą 20:5, po kurio kėdainiškių deficitas tesiekė tašką (54:55).

Kaip bebūtų, ketvirtajame kėlinyje „Lietkabelis“ ir vėl įjungė aukštesnę pavarą, o to iniciatoriumi tapo Paulius Valinskas. Įžaidėjas surinko keturis taškus paeiliui, Mindaugas Kupšas pridėjo dvitaškį ir šeimininkai atstatė dviženklį pranašumą (70:59).

Aidas Einikis 35-ąją minutę dar pataikė tolimą metimą, tačiau tai buvo vieni iš paskutiniųjų „Nevėžio“ taškų. Po šio epizodo „Lietkabelis“ rungtynes užbaigė laimėdamas atkarpą 17:4 ir įsirašė penktąją pergalę LKL.

Geriausias sezono rungtynes LKL sužaidęs Valinskas pelnė 17 taškų (6/8 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius, 5 kartus suklydo ir surinko 19 naudingumo balų.

Prieš tai geriausias rungtynes įžaidėjas buvo sužaidęs mače su Utenos „Juventus“, kuomet taip pat pelnė 17 taškų ir surinko 17 naudingumo balų.

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas 17, Jamaras Wilsonas 16, Franas Pilepičius 13.

„Nevėžis“: Chaunsey Collinsas 26, Martynas Varnas 10, Nikita Balašovas 8.

2018-11-04 10:55