Nuotr.: Augustas Didžgalvis
Nuotr. Augustas Didžgalvis

MultiGyn Moterų lygos lyderių akistatoje – užtikrinta Vilniaus „Kibirkšties“ (4-0) pergalė. Valdo Gecevičiaus vadovaujama sostinės komanda savo aikštėje 58:47 (17:7, 9:10, 23:17, 9:13) įveikė Kauno „Aistes-LSMU“ (2-1) ir išliko vienintelė nepralaimėjusi šalies pirmenybėse.

15
30
15
83%
5/6

Šeimininkės atitrūko pirmajame kėlinyje, kuomet per aštuonių minučių atkarpą surinko 13 taškų, tuo metu kaunietės savo sąskaitoje turėjo tik 4.

Komandoms sugrįžus po ilgosios pertraukos, „Kibirkštis“ buvo priekyje 26:17, bet tada Ieva Šimkutė surinko 4 taškus iš eilės ir vilnietės užtikrintai paėmė iniciatyvą – 30:17. Prieš ketvirtąjį kėlinį Gecevičiaus auklėtinės pirmavo 49:34.

Dvikovoje likus žaisti pustrečios minutės, vilniečių persvara pasiekė rekordines aukštumas – 58:39, tačiau kaunietės rankų nenuleido ir rungtynes užbaigė spurtu 8:0 – 47:58.

Galingai nugalėtojų gretose žaidusi Morgan Pullins per 34 minutes pelnė 15 taškų (5/11 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 15 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 30 naudingumo balų.

„Aistes-LSMU“ į priekį vedusi Kristė Druskytė vienintelė komandoje pasiekė dviženklę pelnytų taškų ribą. Ji pataikė 3/8 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 2/2 baudų bei į „Kibirkšties“ krepšį įmetė 17 taškų.

Vilniaus ekipa kovą dėl kamuolių laimėjo 49-34, o puolime susikūrė 19 antrų šansų, kai viešnios iš Kauno – 11.

„Kibirkštis“: Morgan Pullins 15 (5/12 metimai, 15 atk. kam.), Gabija Meškonytė 14 (7/14 metimai), Ieva Šimkutė 12, Justina Kraujūnaitė 8 (4 kld.).

„Aistės-LSMU“: Kristė Druskytė 17 (6/13 metimai), Gabija Šegždaitė (11 atk. kam.) ir Karolina Kazočiūnaitė (2/11 metimai) – po 8, Milda Sauliūtė 4.