Nuotr. USA Today – Scanpix
  • Filadelfijos „76ers“ namuose 109:99 įveikė Detroito „Pistons“

• Joelis Embiidas pelnė 39 taškus ir atkovojo 17 kamuolių

• Pralaimėtojams Blake'as Griffinas surinko 38 taškus bei sugriebė 13 kamuolių

Joelis Embiidas antrą vakarą iš eilės surengė itin galingą pasirodymą, o jo vedama Filadelfijos „76ers“ (6-4) namuose 109:99 (30:24, 39:23, 16:25, 24:27) pranoko Detroito „Pistons“ (4-4) klubą, kuriam tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas paeiliui.

39
37
60%
9/15
17

Kamerūnietis per 33 minutes pelnė 39 taškus (9/15 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 18/23 baudų metimų), atkovojo 17 kamuolių, blokavo 2 metimus ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„76ers“ didžiausią žingsnį link pergalės dėjo antrajame kėlinyje. Embiidas surinko 4 taškus iš eilės, Robertas Covingtonas smeigė tritaškį, Landry Shametas pridėjo dar vieną tolimą metimą ir į spurtą 17:5 pasileidę šeimininkai nutolo 20 taškų persvara (53:33).

Vis tik ketvirtajame kėlinyje kilo į lemiamą šturmą. Prieš prasidedant ketvirčiui, „76ers“ pirmavo 87:72, tačiau įpusėjus kėliniui dvitaškį pataikė Blake‘as Griffinas, o Ishas Smithas surinko 5 taškus paeiliui ir iki mačo pabaigos likus kiek mažiau nei 5 minutėms, ekipas skyrė 5 taškai (87:92).

Į tai sureagavęs Brettas Brownas paprašė minutės pertraukėlės, po kurios J.J. Redickas ir Mike‘as Muscala pataikė po tritaškį ir sugrąžino savo ekipai dviženklę persvarą (101:89). Šio pranašumo „76ers“ nebeiššvaistė bei įsirašė antrąją pergalę paeiliui.

Būtent minėtasis Griffinas ir laikė „Pistons“ šiose rungtynėse. Puolėjas pelnė 38 taškus (10/14 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 12/16 baudų metimų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, tačiau suklydo 7 kartus.

„76ers“: Joelis Embiidas 39 (9/15 dvit., 18/23 baud. met., 17 atk. kam.), J.J. Redickas 16 (2/6 trit.), Mike‘as Muscala 14 (2/8 trit.), Landry Shametas 11.

„Pistons“: Blake‘as Griffinas 38 (10/14 dvit., 2/7 trit., 13 atk. kam., 7 kld.), Langston Galloway 13 (3/5 dvit.), Zaza Pachulia 9.

2018-11-04 14:12
Kazkas
Na kamerūne tokie talentai kaip embiid ar net pascal siakam gimsta retai
2018-11-04 00:35
Žiūrėjau rungtynes,tai pražangų ir mestų baudų skaičius tikras kosmosas.Abi komandos prasižengė virš 30 kartų,baudų net 92 metė.Embiidas vienas 23 metė ir berods rekordą Sixers pasiekė,kaip daugiausiai per vienas rungtynes metęs baudų žaidėjas.Kosmosas kažkoks.Jau pirmom minutėm Drummondą išbaudavo,kuris po 2 pražangų ilgam sėdo.Paskui ir su Zaza tą patį padarė.Dominavo totaliai Embiidas.