Nuotr.: Reuters - Scanpix
  • „Pacers“ namie 102:101 įveikė „Celtics“

• Sabonis pelnė 12 taškų ir atkovojo 9 kamuolius

• Oladipo tapo mačo herojumi, pelnęs 5 taškus per paskutines 29 rungtynių sekundes

Domantui Saboniui pritrūko atkovoto kamuolio iki dvigubo dublio, o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (7-3) po dramatiškos kovos namuose 102:101 (18:28, 27:17, 27:27, 30:29) įveikė Bostono „Celtics“ (6-3).

24
24
12
31%
4/13

Sabonis per 27 minutes pelnė 12 taškų (5/8 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tačiau 5 kartus prasižengė.

Likus 37 sekundėms iki rungtynių pabaigos, Kyrie Irvingas pataikė iš toli ir suteikė savo komandai keturių taškų pranašumą (101:97). Vis dėlto mačo herojumi tapo „Pacers“ lyderis Victoras Oladipo.

Iš pradžių gynėjas išprovokavo varžovų pražangą ir realizavo abi baudas (99:101), o tada, po netikslaus Irvingo metimo, pats atsikovojo kamuolį ir, likus 3 sekundėms iki rungtynių pabaigos, pataikė tritaškį – 102:101.

„Celtics“ dar turėjo paskutinę galimybę persverti rezultatą savo naudai, tačiau Gordano Haywardo perdavimą iš už šoninės linijos perėmė tas pats Oladipo.

„Mes buvome ramūs, – po taiklaus savo metimo iš toli emocijas prisiminė Indianos klubo didvyris. – Sirgaliai buvo įsiaudrinę, tačiau mes žinojome, kad dar turime apsigynti.“

Iš viso Oladipo per 37 minutes pelnė 24 taškus (2/5 dvit., 4/13 trit., 8/8 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir 5 kartus suklydo.

„Pralaimėjome labai gerai komandai, o Oladipo pataikė sudėtingą metimą“, – po rungtynių kalbėjo „Celtics“ vyr. treneris Bradas Stevensas.

Jo komandoje rezultatyviausiai žaidė Marcusas Morrisas, kuris per 33 minutes pelnė 23 taškus (5/7 dvit., 4/6 trit.) ir atkovojo 6 kamuolius.

„Pacers“: Victoras Oladipo 24 (12 atk. kam.), Tyreke'as Evansas 17, Bojanas Bogdanovičius 16, Mylesas Turneris ir Domantas Sabonis (9 atk. kam.) po 11.

„Celtics“: Marcusas Morrisas 23, Kyrie Irvingas 18, Alas Horfordas ir Jasonas Tatumas po 14, Jaylenas Brownas 12.

Rungtynių epizodai:

2018-11-04 13:10
Puikiai žiūrisi Pacers žaidimas,tikra komanda surinkta,visi kovoja už kiekvieną draugą.Niekada nepasimeta,net ir atrodo jau pralaimėtose rungtynėse.Puikus trenerio darbas matomas plika akimi.

--
2018-11-04 09:15
Kazkas
Anonimas Ta trade durantas pavadino geroge i thunder uz puse pakelio traskuciu ismaine o sabonis dabar su oladipo siauteja dabar durantas turi atsiimt zodzius ir thunder as manau giliai sirdyje gaila kad isejo jie dabar net neprilygsta thunder pacers

--
2018-11-04 08:26
Labai solidų žaidimą demonstruoja Pacers, realūs pretendentai į Rytų konferencijos finalą
2018-11-04 07:22
matyt niekas netikejo kad isejus georgui pacers bus tarp lyderiu o jau antri metai kaip lyderiauja ir gali but trejete rytuose