• „Lakers“ išvykoje 114:110 nugalėjo „Trail Blazers“

• Los Andželo klubas prieš šį mačą buvo pralaimėjęs 16 iš eilės rungtynių prieš „Trail Blazers“

• LeBronas pelnė 28 taškus

• „Trail Blazers“ duetas McCollumas ir Lillardas kartu pelnė 60 komandos taškų

Los Andželo „Lakers“ (4-5) buvo pralaimėję 16 iš eilės mačų Portlando klubui, tačiau šiąnakt 114:110 (28:29, 28:28, 32:16, 26:37) sugebėjo įveikti vietos „Trail Blazers“ (6-3).

17
25
3
10

LeBronas Jamesas vėl tempė savo komandą į priekį – 28 taškai (8/15 dvit., 1/5 trit., 9/11 baud.), 5 atkovoti kamuoliai ir 7 rezultatyvūs perdavimai per 31 minutę.

„Lakers“ susikūrė dviženklį pranašumą trečiajame kėlinyje, kai spurtavo 16:0 (88:71). Likus mažiau nei 10 minučių iki rungtynių pabaigos, Joshas Hartas pataikė iš toli ir Los Andželo klubas įgijo triuškinamą persvarą – 94:74.

Po Terry Stottso paprašytos pertraukėlės šeimininkams pavyko sužaisti gerą atkarpą ir likus žaisti pusketvirtos minutės Jusufas Nurkičius dvitaškiu sumažino savo komandos deficitą iki 6 taškų (97:103). Vis dėlto LeBronas su JaVale'u McGee pataikė sudėtingus metimus ir neleido arčiau priartėti „Trail Blazers“.

Šeimininkus, kurie labai prastai atakavo iš toli (6/35), į priekį vedė C.J. McCollumo ir Damiano Lillardo duetas. Abu pelnė po 30 taškų, taip surinkdami daugiau negu pusę komandos taškų (60).

Prie „Lakers“ artimiausiu metu turėtų prisijungti iš Fynikso „Suns“ atleistas Tysonas Chandleris, tačiau Luke'as Waltonas išsisuko nuo tiesioginio atsakymo apie šį perėjimą.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas ir C.J. McCollumas po 30, Jusufas Nurkičius 14 (13 atk. kam.), Evanas Turneris 11, Zachas Collinsas 10.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 28, Rajonas Rondo 17 (10 atk. kam.), Kyle'as Kuzma ir JaVale'as McGee (9 atk. kam., 6 blok.) po 12, Joshas Hartas 11.