Nuotr.: BNS
  • „Žalgiris“ pirmąjį LKL varžybų ratą užbaigė įtikinama pergale 93:68 prieš „Šiaulius“

• Trečiojo kėlinio viduryje komandas skyrė tik du taškai, bet kauniečiai spurtavo 15:0 ir pabėgo į priekį

• Kauno komandai atsarginiai žaidėjai surinko 65 taškus

Pirmoje susitikimo dalyje vargę Kauno „Žalgirio“ (8-1) krepšininkai aukštesnę pavarą įjungė po ilgosios pertraukos.

Foto galerija

Aikštėje dominavę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai LKL išvykos mače 93:68 (25:16, 14:20, 31:19, 23:13) užtikrintai nugalėjo „Šiaulius“ (0-9), kurie pirmąjį varžybų ratą užbaigė be pergalių.

Iki trečiojo kėlinio vidurio žalgiriečiams į nugaras kvėpavę šeimininkai po Igno Vaitkaus taškų greitoje atakoje buvo priartėję per du taškus – 50:52, bet tuomet nebesulaikė įsibėgėjusių Lietuvos čempionų.

Aaronas White'as dėjimu iš viršaus įžiebė įspūdingą „Žalgirio“ spurtą 15:0, po kurio Jasikevičiaus vadovaujama ekipa atgal nebesidairė – 67:50.

Ketvirtąjį kėlinį kauniečiai pradėjo atkarpa 10:2 ir žalgiriečiai siautė varžovų teritorijoje – 80:57.

Kauno komandoje taškais pasižymėjo visi dvylika aikštėje pasirodžiusių krepšininkų, o daugiau nei 20 minučių žaidė tik Marius Grigonis (26 min.) ir Derrickas Waltonas (22 min.).

„Žalgirio“ atsarginiai žaidėjai šiame susitikime pelnė 65 iš 93 komandos taškų. Šeimininkai iš toli pataikė tik 2 metimus iš 19 (11 proc. taiklumas), tuo metu svečiai realizavo 10/20 tritaškių (50 proc.).

„Šiauliai“: Benas Griciūnas 12, Evaldas Šaulys 11, Arminas Urbutis ir Karolis Lukošiūnas – po 10.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas ir Aaronas White'as – po 12, Laurynas Birutis 11, Marius Grigonis 10.