Nuotr.: Facebook.com
Nuotr. Facebook.com

Spindėjęs Egidijus Mockevičius surinko dvigubą dublį, jo komandos draugas Jamesas Blackmonas pelnė 35 taškus, tačiau to vis tiek neužteko Pezaro „Victoria Libertas“ (1-4) ekipai nutraukti pralaimėjimų seriją Italijos pirmenybėse.

Pezaro klubas svečiuose 81:84 (27:17, 17:33, 19:15, 18:19) krito prieš Brešo „Germani Basket“ (2-3) ir patyrė ketvirtąją nesėkmę paeiliui.

Nuo suolo pakilęs Mockevičius per 35 minutes pelnė 15 taškų (7/8 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo, išprovokavo 5 pražangas, 3 sykius prasižengė bei surinko 26 naudingumo balus.

Blackmonas žaidė 36 minutes, pataikė 4/5 dvitaškių, 6/12 tritaškių, 9/10 baudų, atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklyd, 4 kartus prasižengė, išprovokavo 5 pražangas bei įsirašė 33 naudingumo balus.

„Germani Basket“: Jordanas Hamiltonas 15 (9 atk. kam.), Geraldas Beverly 11, Bryonas Allenas 10.

„Victoria Libertas“: Jamesas Blackmonas 35, Egidijus Mockevičius 15, Dominicas Artisas 13.

2018-11-05 10:18