Lenkijos krepšinio čempionato 12-ojo turo rungtynėse šeštadienį Ostruvo „Atlas Stal“ komanda, kuriai atstovauja Gintaras Kadžiulis, namuose po pratęsimo 94:101 nusileido Zgoželeco „PGE Turow“ krepšininkams.

Kadžiulis per 43 minutes surinko 10 taškų (1/2 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 5/5 baudų), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Branduas Hughesas pelnė 27 taškus, John Odenas įmetė 17 taškų ir atkovojo 10 kamuolių, Rubenas Boykinas pridėjo 14 taškų.

„PGE Turow“ ekipai Thomas Kelatis pelnė 26 taškus, Dragiša Drobnjakas įmetė 24 taškus.

„Atlas Stal“ (7 pergalės/5 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima ketvirtąją vietą.