• Toronto krepšininkai jau pirmajame kėlinyje pirmavo 31 tašku (41:10), o „Lakers“ priartėjo tik pačioje mačo pabaigoje

• Valančiūnas įmetė 14 taškų ir sugriebė 8 kamuolius

• Nugalėtojams Ibaka surinko 34 taškus (14/16 dvit.) ir pasiekė savo rekordą

• LeBronas įmetė 18 taškų ir užfiksavo prasčiausią savo sezono rezultatą

Nesunkią pergalę NBA pirmenybėse iškovojo Toronto „Raptors“ (9-1) krepšininkai su Jonu Valančiūnu priešakyje. Kanados ekipa išvykoje 121:107 (42:17, 29:32, 30:31, 20:27) įveikė Los Andželo „Lakers“ (4-6).

Foto galerija

Nugalėtojams Valančiūnas per 17 minučių įmetė 14 taškų (5/8 dvit., 0/1 trit., 4/4 baudos), sugriebė 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, perėmė vieną kamuolį ir prasižengė tris kartus.

Pralaimėjusiems LeBronas Jamesas per 28 minutes įmetė 18 taškų (4/9 dvit., 2/3 trit., 4/7 baudos), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Puolėjas žaidė tris kėlinius. 18 taškų yra mažiausias LeBronas rezultatyvumas šį sezoną.

Toronto komandoje dėl ligos nežaidė vienas pagrindinių krepšininkų Kawhi Leonardas.

„Raptors“ smogė jau pirmajame kėlinyje, kurio metu pirmavo net 31 taško persvara – 41:10. Atsilikti 31 tašku pirmajame kėlinyje žaidžiant namuose – blogiausias rezultatas per pastaruosius 20 sezonų. Prieš šį mačą „Lakers“ šį sezoną nė karto neturėjo didesnio nei 20 taškų deficito.

Po dviejų kėlinių „Raptors“ pranašumas buvo 22 taškai, po trečiojo ketvirčio Kanados ekipos persvara taip pat nekėlė abejonių – 101:80. Tik mačo pabaigoje „Lakers“ sugebėjo priartėti iki 10 taškų. Dėl to „Raptors“ paskutinėmis minutėmis į rungtynes grąžino startinio penketo krepšininkus.

JV dėjimas:

Nugalėtojų komandoje įspūdingai žaidė aukštaūgis Serge’as Ibaka, kuris įmetė 34 taškus (14/16 dvit., 1/1 trit., 3/3 baudos) ir užfiksavo savo karjeros rezultatyvumo rekordą. Puolėjas taip pat sugriebė 10 kamuolių.

34
41
88%
14/16
2

Ibaka pataikė pirmus 14 savo dvitaškių ir užfiksavo 12 metų NBA nematytą statistiką. Prieš tai tokį rezultatą užfiksavo Shaquille’as O’Nealas (2006 metais).

Kyle’as Lowry surinko dvigubą dublį. Įžaidėjas pasižymėjo įmesdamas 21 tašką ir atlikdamas 15 rezultatyvių perdavimų.

„Lakers“: Kyle’as Kuzma 24 (10/12 dvit.), LeBronas Jamesas 18 (6 rez. perd.), Brandonas Ingramas 16, Lonzo Ballas 12 (5/7 metimai, 9 atk. kam.), Rajonas Rondo 10.

„Raptors“: Serge’as Ibaka 34 (14/16 dvit., 10 atk. kam.), Kyle’as Lowry 21 (15 rez. perd.), Pascalis Siakamas 16 (13 atk. kam.), Danny Greenas 15 (5/8 trit.), Jonas Valančūnas 14 (8 atk. kam.), Delonas Wrightas 11.

Lengvi Valančiūno taškai:

LeBrono Jameso pasirodymas:

Kyle'o Lowry žaidimo epizodai:

Rungtynių epizodai:

2018-11-05 12:12
Net ir be Kawhi lengvai sutriuškinti Lakersai.Lowry šiemet puikų stabilumą rodo.Beveik kasdien po dvigubą dublį padaro,perdavimų užtektinai pridalina.Ibaka šį kartą kaip reikiant užsiautė.Čia ir yra Raptors stiprybė,kad gali kasnakt būti vis skirtingi lyderiai.

--
2018-11-05 10:05
Byrcon
Mano Dieve, tu ir VEL pazemintas!!!
2018-11-05 08:50
Donce
Na va, nubloske jau geriau skamba nei pazemino:)

--
2018-11-05 08:42
kol kas atrodo geras Nurse sprendimas atskirti JV nuo Ibakos ir taip turėti du gerus skirtingus vidurio puolėjus. šiandien Ibaka visai pašėlo, o JV galėjo ramiai sujudėti prieš atsarginius. startas 41:10 kažkas tokio, o Ibaka tada ir metė vieną po kito

Serbentautas
Kai žmogus meta savo vidurkius, tai koks čia solidumas?

--
2018-11-05 07:22
aaa
ziurejau rungtynes, JV nezaide labai jau gerai jei ka, maciau daug rungtyniu kur jis zaide daug geriau nei sianakt. viskas buvo ishpresta per 1 keliny, o jame JV nezaide. taip kad ramiai.
2018-11-05 07:15
41:30
Cia tikrai nera 31 tasko skirtuno

--
2018-11-05 07:06
Joooo
„Raptors“ smogė jau pirmajame kėlinyje, kurio metu pirmavo net 31 taško persvara – 41:30. „Lakers“ prie svečių arčiau priartėjo tik mačo pabaigoje, tačiau tai galutinio rezultato nepakeitė.