• Trečiojo kėlinio viduryje rezultatas dar buvo lygus

• Ketvirtojo kėlinio viduryje „Nets“ pirmavo 24 taškais ir „76ers“ pasodino Embiidą ir Simmonsą

• „Tai ne „Warriors“, mes prieš „Nets“ neturėtume pralaimėti tokiu skirtumu“, – sakė Embiidas

• Embiidas atliko tik 8 metimus ir įmetė 16 taškų

Joelis Embiidas sužaidė vienas prasčiausių šio sezono rungtynių, o jo Filadelfijos „76ers“ (6-5) svečiuose 97:122 (21:18, 26:33, 28:41, 22:30) po ilgosios pertraukos nepasipriešino Bruklino „Nets“ (4-6).

15
23
83%
5/6
2

Embiidas per 32 minutes įmetė 16 taškų (4/7 dvit., 0/1 trit., 8/10 baudos), atkovojo 15 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Praėjusiose rungtynėse su Detroito „Pistons“ vidurio puolėjas įmetė 39 taškus ir sugriebė 17 kamuolių.

Po dviejų kėlinių Filadelfijos krepšininkai atsiliko tik keturiais taškais, tačiau trečiajame kėlinyje rezultatas buvo lygus 61:61, bet tuomet „Nets“ spurtavo 31:12 ir nutolo 19 taškų persvara.

Ketvirtajame kėlinyje, kuomet svečiai atsiliko 24 taškų skirtumu, Benas Simmonsas ir Embiidas paliko aikštę.

Svečiuose Filadelfijos krepšininkai pralaimėjo visas penkerias rungtynes.

Filadelfijos komanda suklydo 28 kartus, o tai yra blogiausias ekipos rezultatas šį sezoną. „Nets“ po varžovų klaidų įmetė 39 taškus.

„Tai ne „Golden State Warriors“. Mes prieš Bruklino komandą neturėtume pralaimėti tokiu skirtumu. Nesikovėme“, – pripažino Embiidas.

„Mes nesame tokie. Tai nepateisinamas pasirodymas“, – po rungtynių kalbėjo „76ers“ treneris Brettas Brownas.

„Nets“: D’Angelo Russellas (9/15 dvit., 6 rez. perd.) ir Rondae Hollisas-Jeffersonas (9/14 dvit.) po 21, Chrisas LeVertas 20, Jarrettas Allenas 15 (10 atk. kam.), Spenceris Dinwiddie 12 (8 rez. perd.).

„76ers“: Benas Simmonsas 20 (8/11 dvit., 12 atk. kam.), Joelis Embiidas 16 (4/8 metimai, 15 atk. kam.), J.J. Redickas 15, Dario Šaričius 14, Landry Shametas 12.