Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr.: USA Today – Scanpix

Nuo pirmųjų minučių Los Andžele dominavusi Toronto „Raptors“ komanda nepaliko jokių vilčių vietos „Lakers“ ir jos vedliui LeBronui Jamesui. Jono Valančiūno atstovaujamas klubas jau dešimtąją rungtynių minutę pirmavo net 41:10, o po pirmojo ketvirčio buvo priekyje 42:17.

Foto galerija

„Žaidėme tikrai kietai, – po dvikovos kalbėjo „Raptors“ vyr. treneris Nickas Nurse'as. – Mėginome spausti juos, aktyviai gintis, o paskui bėgti į puolimą. Tai buvo neįtikėtinas startas.“

Pirmajame ketvirtyje „Raptors“ realizavo 68 proc. metimų, o mačą užbaigė su 50-ies proc. pataikymu iš žaidimo. Po ilgosios pertraukos šiek tiek atsileidę Toronto komandos krepšininkai iššvaistė triuškinamą persvarą, bet laimėjo užtikrintai 121:107.

„Raptors“ įsirašė devintąją pergalę iš 10-ies galimų bei užfiksavo geriausią sezono startą klubo istorijoje.

„Rungtyniavome su puikia energija per pirmuosius tris su puse kėlinio, – tęsė Nurse'as. – Prie to prisidėjo visi: OG Anunoby puikiai gynėsi prieš Jamesą, Pascalis Siakamas gerai judėjo su kamuoliu. Kiekvienas stengėsi provokuoti klaidas, o tuomet užbėgti. Atrodėme atletiški ir greiti visų rungtynių metu.“

Centro pozicijoje puikiai besijautęs Serge'as Ibaka sužaidė karjeros mačą. Jis per 29 minutes pelnė 34 taškus (14/16 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė ir surinko 41 naudingumo balą.

„Serge'as demonstravo savo jėgą ir buvo fundamentalus, – apie auklėtinį atsiliepė Nurse'as. – Jis solidžiai naudojosi savo judesiais ir išliko kantrus. Ibaka atliko puikų darbą užsiimdamas pozicijas, priimdamas kamuolį ir užbaigdamas atakas.“

Nuo suolo kilęs Valančiūnas per 17 minučių įsirašė 14 taškų (5/8 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, 3 sykius prasižengė bei surinko 18 naudingumo balų.

„Raptors“ dominuojantį krepšinį Los Andžele demonstravo be savo lyderio Kawhi Leonardo. Jis kartu su komanda išvyko į Solt Leik Sitį, kuriame tikimasi padės Toronto ekipai artėjančiame susitikime su „Jazz“.