Vienuoliktą pergalę Graikijos krepšinio čempionate iškovojo Atėnų „Panathinaikos“, šeštadienį išvykoje 87:78 (18:21, 24:20, 20:22, 25:15) įveikę Atėnų „Panionios“.

Nugalėtojų gretose Šarūnas Jasikevičius žaidė vos 9 minutes ir pelnė 5 taškus (1/2 dvitaškių, 1/2 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 4 kartus prasižengė.

„Panionios“ ekipai priklausantis Antanas Kavaliauskas aikštėje nepasirodė.

„Panathinaikos“: Kostas Tsartsaris 20 taškų, Vassilis Spanoulis 15, Sani Bečirovičius 11.

„Panionios“: Giannis Kalambokis 22, Giannis Georgalis 16, Ivanas Zoroskis 13.

Patrų „AEP Olympias“ namie 67:87 (10:22, 21:23, 16:27, 20:15) nusileido Larisos „Olympia“. Pralaimėtojams Tautvydas Lydeka per 24 minutes pelnė 10 taškų (2/3 dvitaškių, 6/6 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį bei 2 kartus prasižengė.