• „Fenerbahče“ namuose 86:79 įveikė „Anadolu Efes“

• Likus 11 sekundžių iki 4 kėlinio pabaigos, Larkinas išlygino rezultatą

• Pratęsime dominavo šeimininkai

• Obradovičiaus auklėtiniai dar nepralaimėjo Turkijos čempionate šį sezoną

Stambulo derbyje „Fenerbahče“ Turkijos krepšinio lygoje atsirevanšavo „Anadolu Efes“ klubui už anksčiau patirtą nesėkmę Eurolygoje. Namie žaidę Željko Obradovičiaus auklėtiniai per pratęsimą 86:79 (26:23, 18:18, 13:12, 15:19, 14:7) laimėjo Turkijos grandų mūšį.

Daugiausia pataiko: Luigi Datome

Likus žaisti 11 sekundžių iki 4 kėlinio pabaigos, Shane'as Larkinas baudos metimais išlygino rezultatą (72:72), o Nikola Kaliničiaus metimas buvo netikslus ir komandoms išsiaiškinti santykius prireikė papildomų 5 minučių. Pratęsime jau dominavo šeimininkai ir iškovojo sunkią pergalę – 86:79.

Rezultatyviausiai Eurolygos vicečempionų gretose žaidė Kaliničius, surinkęs 17 taškų (5/9 dvit., 1/2 trit., 4/6 baud.), atkovojęs 6 kamuolius ir atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus.

Svečių gretose išsiskyrė 18 taškų (5/8 dvit., 2/6 trit., 2/3 baud.) pelnęs ir 12 kamuolių atkovojęs Adrienas Moermanas.

„Fenerbahče“ Turkijos čempionate yra iškovojusi visas 5 pergales, o Ergino Atamano auklėtiniai laimėjo 3 kartus bei patyrė 2 nesėkmes.

„Fenerbahče“: Nikola Kaliničius 17, Kostas Sloukas 16, Janas Vesely 14 (12 atk. kam.), Muhamedas Ali 12, Melihas Mahmutoglu 11.

„Anadolu Efes“: Adrienas Moermanas 18 (12 atk. kam.), Bryantas Dunstonas 16 (11 atk. kam.), Rodrigue'as Beaubois 12, Vasilije Micičius 10 (6 rez. perd., 7 klaid.).

2018-11-05 21:34
Anadolai stebina sezono pradžioje, sustiprėjo per vasarą, tik dėl Atamano didelės abejonės.