• Westbrookas trečiajame kėlinyje nesėkmingai nusileido ant parketo ir susižeidė čiurną

• Įžaidėjas per 25 minutes spėjo pelnyti 17 taškų, atkovoti 7 kamuolius ir atlikti 9 rezultatyvius perdavimus

• Oklahomos klubo pergalę įtvirtino rezultatyviausiai žaidę George'as ir Schroderis

• „Pelicans“ gretose visus metimus pataikęs Randle'as įmetė 26 taškus

Be susižeidusio Russello Westbrooko likusi Oklahomos „Thunder“ (5-4) savo pergalių seriją pratęsė iki 5 iš eilės, kai savo aikštėje 122:116 (36:28, 26:35, 38:23, 22:30) palaužė Naujojo Orleano „Pelicans“ (4-6).

23
28
40%
4/10
4

Įžaidėjas Westbrookas trečiajame kėlinyje kovodamas dėl kamuolio nesėkmingai nusileido ant parketo ir pasitempė kairės kojos čiurną.

Krepšininkas iškart pradėjo vartytis iš skausmo ant parketo. Atakų organizatorius aikštę paliko šlubuodamas, o vėliau į rūbinę patraukė jau padedamas komandos personalo darbuotojų.

Prieš šias rungtynes įžaidėjas rinko po 25,3 taško, 8,5 atkovoto kamuolio ir 8,8 rezultatyvaus perdavimo. „Thunder“ žvaigždė praleido pirmąsias dvejas sezono rungtynes, kadangi nebuvo spėjęs atsigauti po kelio operacijos.

Tuomet, kai Westbrookas paliko aikštę, iki trečiojo kėlinio pabaigos buvo likusios 4 minutės ir 25 sekundės, o Oklahomos krepšininkai buvo priekyje 84:77.

Westbrookas per 25 minutes spėjo pelnyti 17 taškų (6/14 dvit., 0/2 trit., 5/8 baudos), atkovoti 7 kamuolius, atlikti 9 rezultatyvius perdavimus ir suklysti 6 kartus.

„Thunder“ spurtavo ir be savo žvaigždės ir prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 14 taškų pranašumą (100:86). Visgi ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Pelicans“ priartėjo iki 2 taškų, tačiau šeimininkų pergalę įtvirtino Denniso Schroderio ir Paulo George’o baudų metimai.

Ispanas Nikola Mirotičius sugriebė 16 kamuolių ir pakartojo savo asmeninį karjeros rekordą. Puolėjas taip pat surinko 16 taškų.

„Thunder“: Paulas George’as 23 (7/7 baudos, 8 rez. perd.), Dennisas Schroderis 22, Stevenas Adamsas 18 (9/12 dvit., 8 atk. kam.), Russellas Westbrookas 17 (7 atk. kam., 9 rez. perd.), Jerami Grantas 13.

„Pelicans“: Juliusas Randle’as 26 (8/8 dvit., 2/2 trit. 4/4 baudos, 8 atk. kam.), Jrue Holiday 22 (7/7 dvit., 14 rez. perd.), Anthony Davisas 20 (7/20 metimai, 8 atk. kam.), Nikola Mirotičius 16 (16 atk. kam.).