• Murray pelnė 48 taškus (14/19 dvit., 5/11 trit., 5/5 baudos) ir užfiksavo karjeros rekordą

• Iki šiol kanadietis daugiausiai buvo įmetęs 38 taškus

• 48 taškai „Nuggets“ komandoje yra geriausias skaičius nuo 2011 metų, kai Carmelo Anthony pelnė 50 taškų

• 48 taškai – geriausias Kanados krepšininko rezultatas NBA. Tiek pat buvo įmetęs ir Nashas

Beveik pusšimtį taškų įmetęs Jamalas Murray sužaidė geriausias karjeros rungtynes, o gynėjo traukiama Denverio „Nuggets“ (9-1) 115:107 (19:34, 35:22, 34:25, 27:26) apgynė savo aikštės pranašumą kovoje su Bostono „Celtics“ (6-4).

48
40
45%
5/11
74%
14/19

Murray per 38 minutes pelnė 48 taškus (14/19 dvit., 5/11 trit., 5/5 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 4 kamuolius.

Iki šio mačo 21-erių metų 193 cm ūgio krepšininko rekordas buvo 38 taškai, kuriuos jis praėjusį sezoną įmetė į Portlando „Trail Blazers“ krepšį.

Per lemiamą ketvirtį įžaidėjas pelnė 19 iš 27 komandos taškų. Pirmoje rungtynių pusėje jis surinko 23 taškus, o trečiajame ketvirtyje – 6 taškus.

48 taškai „Nuggets“ komandoje yra geriausias skaičius nuo 2011 metų, kuomet Carmelo Anthony akistatoje su Hjustono „Rockets“ pelnė 50 taškų.

Murray pakartojo rezultatyviausią Kanados krepšininko pasirodymą NBA. Taip pat 48 taškus įmetė jo tautietis Steve’as Nashas.

Pirmajame kėlinyje „Celtics“ pirmavo 18 taškų persvara (34:16), tačiau antrajame į priekį išsiveržė „Nuggets“ (54:53). Pusantro kėlinio vyko permaininga kova, o artėjant rungtynių pabaigai „Nuggets“ pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą (106:96) ir svečiams priartėti arčiau 5 taškų nebeleido.

Paskutinėmis akimirkomis Murray turėjo dvi galimybes pelnyti 50 taškų, bet jo dvitaškis ir tritaškis tikslo nepasiekė.

9 pergalių ir vieno pralaimėjimo rezultatas „Nuggets“ klubui sezono pradžioje yra pakartotas geriausias startas, kuris pirmą kartą buvo pasiektas 1976-1977 metų sezone. Denverio ekipa namie laimėjo visas 6 rungtynes.

„Nuggets“: Jamalas Murray 48 (14/19 dvit., 5/11 trit., 5/5 baudos), Trey Lylesas ir Gary Harrisas po 13, Paulas Millsapas 13, Nikola Jokičius (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Monte Morrisas ir Juanas Hernangomezas po 8.

„Celtics“: Kyrie Irvingas 31 (13/17 metimai), Jaysonas Tatumas ir Jaylenas Brownas po 15, Alas Horfordas 12 (6/7 dvit.), Marcusas Smartas 9.

Rungtynių epizodai:

31 tašką pelniusio Irvingo žaidimo epizodai:

2018-11-06 07:48
Irvingas būtų turėjęs 30 metimų, būtų irgi 50 susirinkęs
2018-11-06 07:33
cc
juokinga buvo, kai gale bandė bet kokia kaina 50-tą tašką įmest. bet bent turėjo padorumo nesiveržt po krepšiu kai nieks nebesigynė paskutinėm sekundėm