Nuotr.: USA Today – Scanpix
Nuotr. USA Today – Scanpix

Lyderių trio traukiama „Golden State Warriors“ (10-1) NBA iškovojo aštuntąją pergalę iš eilės. Steve’o Kerro kariauna namuose 117:101 (29:31, 29:27, 34:15, 25:28) užtikrintai įveikė Memfio „Grizzlies“ (5-4).

22
31
100%
8/8
6

Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus, o po ilgosios pertraukos į priekį pabėgo „Warriors“ žaidėjai. Jie trečiąjį ketvirtį laimėjo 19 taškų persvara (34:15), todėl lemiamu metu savo lyderius galėjo laikyti ant atsarginių žaidėjų suolelio.

15 taškų per kėlinį – blogiausias „Grizzlies“ rezultatas šį sezoną.

„Warriors“ 10-1 sezono startas yra antras geriausias klubo istorijoje. Prieš trejus metus ekipa sezoną pradėjo 24 pergalėmis iš eilės.

„Warriors“ trijulė Klay Thompsonas (27 taškai), Kevinas Durantas (22 taškai) ir Stephenas Curry (19 taškų) kartu surinko 68 taškus. Pirmajame kėlinyje Curry pataikė tik 1 metimą iš 7.

Memfio ekipoje arti trigubo dublio buvo ispanas Marcas Gasolis, kuris per 28 minutes įmetė 8 taškus  (2/2 dvit., 4/4 baudos), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Warriors“: Klay Thompsonas 27 (8/14 dvit.), Kevinas Durantas 22 (7/10 dvit., 8/8 baudos, 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Stephenas Curry 19 (6/17 metimai, 7 rez. perd.), Alfonzo McKinnie 14, Quinnas Cookas 13.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 18, Shelvinas Mackas ir Jarenas Jacksonas po 15, Garrettas Temple’as 13, Mike’as Conley 9, Marcas Gasolis (10 atk. kam., 9 rez. perd.) ir MarShonas Brooksas po 8.