Nuotr.: Fiba.com
Nuotr. Fiba.com

Čempionų lygoje žaidžiantis Adas Juškevičius su Nantero 92 (2-3) klubu iškovojo antrąją pergalę iš eilės. Prancūzijos komanda namuose 96:87 (22:26, 24:23, 27:16, 23:22) įveikė Fribūro „Olympic“ (1-4).

17
22
9
2

Juškevičius per 25 minutes pelnė 8 taškus (1/1 dvit., 2/6 trit.) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Nantero 92 komandai pergalę lėmė labai gerai sužaistas trečiasis ketvirtis (27:16) ir, nors ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai priartėjo (72:75), prancūzų klubas solidžiai užbaigė rungtynes ir laimėjo – 96:87.

Nantero 92: Jeremy Senglinas 19, Hugo Invernizzi, Julianas Gamble'as ir Haukuras Palssonas po 17, Lahaou Konate 12.

„Olympic“: Babacaras Toure 21 (11 atk. kam.), Dušanas Mladjanas 17, Natanas Jurkovitzius 15, Andre Williamsonas 12.