• „Mavericks“ 119:100 palaužė „Wizards“ ir nutraukė 6 nesėkmių seriją

• Luka Dončičius įmetė 23 taškus ir nugalėtojų komandoje buvo rezultatyviausias

• 3-7 „Mavericks“ startas – geriausias per trejus metus

• Tai buvo jau 16-oji „Mavs“ pergalė per pastaruosius 17 mačų su „Wizards“

Luka Dončičius buvo rezultatyviausias Dalaso „Mavericks“ (3-7) žaidėjas, o jo traukiama komanda savo aikštėje 119:100 (35:24, 35:25, 17:29, 32:22) užtikrintai įveikė Vašingtono „Wizads“ (2-8) krepšininkus.

19
24
13
2

„Mavericks“ nutraukė šešių pralaimėjimų seriją. Pergalės skonio ji nebuvo pajutusi pustrečios savaitės.

Slovėnas Dončičius per 33 minutes pelnė 23 taškus (7/9 dvit., 2/7 trit., 3/3 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir suklydo 4 kartus bei dukart prasižengė.

Tai buvo jau 16-oji „Mavericks“ pergalė per pastaruosius 17 mačų su Vašingtono krepšininkais. 3 pergalės per 10 rungtynių – geriausias „Mavs“ rezultatas per pastaruosius trejus metus.

2016-2017 m. sezone klubas pradėjo laimėdamas 2 mačus per 15 rungtynių, o 2017-2018 m. – dvejas rungtynes per 16 rungtynių.

Po dviejų kėlinių „Mavericks“ pirmavo 21 taško persvara (70:49), tačiau „Wizards“ grąžino intrigą. Po trečiojo kėlinio svečių deficitas sumažėjo iki 9 taškų, o lemiamo ketvirčio pradžioje ji priartėjo iki 6 taškų.

Visgi Dalaso krepšininkai tuomet vėl šovė į priekį ir po spurto 20:5 pabėgo iki 21 taško persvaros bei užtikrintai iškovojo pergalę.

„Mavericks“: Luka Dončičius 23 (7/9 dvit., 6 atk. kam.), Wesley Matthewsas 22 (5/8 trit.), Dennisas Smithas (7 rez. perd.) ir Harrisonas Barnesas (13 atk. kam.) po 19, Dorianas Finney-Smithas 11, Jose Barea (8 rez. perd.) ir DeAndre Jordanas (12 atk. kam.) po 8.

„Wizards“: Johnas Wallas 24 (10 rez. perd.), Bradley Bealas (1/9 trit.) ir Otto Porteris (5/6 trit.) po 19, Dwightas Howardas (11 atk. kam.), Austinas Riversas ir Jeffas Greenas po 8.

Luka Dončičiaus epizodai:

Rungtynių epizodai:

Johno Wallo žaidimo momentai:

2018-11-07 10:14
Povilas

Šiaip ardyt reikia tą komandą. Beal'as ir Wall'as negali būt kartu. Tik klausimas, kurį keist. Sakyčiau Wall'ą, nes pernai be ano labai neblogai sekėsi komandai. Nors gal drastiškiau reikėtų – visą pagrindą išpirdolint.
2018-11-07 10:09
Jei Mavs vieningi išliktų,tai komanda dėl PO rimtai pakovot galėtų.Sudėtis gera,bet tos vidinės dramos nepadeda klubui skint pergalių.O Wizards labai nuvilia.Daug žaidėjų nepasikeitė,bet Rytų dugne sėdi.Kažkas ten negero vyksta.

--
2018-11-07 09:00
hoop
kazkaip labai letai Jordanas juda pick'n'rolle. daznai Doncicius net susimeto ka daryt, gal palaukt kol atsidengs, o gal geriau mest. dazniausiai meta, matyt geras pasirinkimas.
2018-11-07 08:14
gana keista su Wizards, jie dažnai kenčia dėl lyderių traumų, o dabar pajėgiausios sudėties ir rytuose sėdi priešpaskutinėje vietoje. vis tiek pateks į playoffus