Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix
  • „Blazers“ apgynė savo aikštės pranašumą dvikovoje su „Bucks“ 118:103

• Nugalėtojams 40 taškų pelnė snaiperis C.J. McCollumas (12/16 dvit., 5/10 trit., 1/2 baudos)

• Per trečiąjį kėlinį McCollumas įmetė 19 taškų

• Antetokounmpo pralaimėjusiems įmetė 23 taškus ir 9 kartus įkrovė iš viršaus

• Brookas Lopezas pataikė 6 tritaškius

C.J. McCollumas sprogo puolime ir Portlando „Trail Blazers“ (8-3) tempė į pergalę namuose 118:103 (33:31, 24:20, 34:26, 27:26) prieš Milvokio „Bucks“ (8-2) krepšininkus.

40
39
4
50%
5/10

McCollumas per 36 žaidimo minutes pelnė 40 taškų (12/16 dvit., 5/10 trit., 1/2 baudos), sugriebė 5 ir perėmė 4 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Vien per trečiąjį kėlinį krepšininkas surengė įspūdingą pasirodymą pelnydamas 19 taškų.

27-erių metų 191 cm ūgio krepšininkui iki asmeninio rekordo pakartojimo pritrūko 10 taškų. 50 taškų jis įmetė šių metų pradžioje kovoje su Čikagos „Bulls“.

Pralaimėjusiems Giannis Antetokounmpo pelnė 23 taškus ir pataikė 11 dvitaškių iš 16. Jis atliko net 9 dėjimus iš viršaus.

Tritaškiais prapliupo „Bucks“ centras Brookas Lopezas, iš tolimos distancijos įmetęs 6 šūvius iš 10. 6 tritaškiai yra krepšininko šio sezono rekordas.

„Blazers“: C.J. McCollumas 40 (12/16 dvit., 5/10 trit., 1/2 baudos, 6 rez. perd.), Evanas Turneris 16 (11 atk. kam.), Damianas Lillardas 13, Jusufas Nurkičius 12 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Lake’as Laymanas 10.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 23 (11/16 dvit., 9 atk. kam., 6 rez. perd.), Brookas Lopezas (6/10 trit.) ir Khrisas Middletonas (8 atk. kam., 6 rez. perd.) po 22, Tony Snellas 8.

McCollumo pasirodymas:

Antetokounmpo epizodai, tarp kurių – 9 dėjimai:

2018-11-07 10:15
Kam mest,jei su tokio ilgio rankom galima tiesiog per galvas kraut.Pasismagino Giannis,bet pergalės tai neatnesė.Man dar įdomus PTB sprendimas į penketą Laymaną leist.Pradžioj sunkiai įsivažiavo,bet dabar jau jis vis labiau atranda save.Pasitiki juo treneris.