Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Nuotr. Fotodiena.lt/J.Elinskas

„Gyvas. Nors ir be darbo, bet gyvas“, – netrukus pasisveikinęs nusijuokė Barselonoje šiuo metu dienas leidžiantis Joanas Plaza. 54-erių metu katalono karjeroje tai yra pirmasis toks tarpsnis, kai laiką sezono metu tenka išnaudoti ne savo komandos muštravimui.

Pasibaigus penkerių metų karjeros etapui Malagos „Unicaja“ komandoje, Plaza naują sezoną pasitiko nebe naujoje komandoje, o savo namuose Katalonijoje.

„Galima pagalvoti, kad turiu daug laisvo laiko, bet nieko panašaus. Krepšinis iš mano rutinos tikrai nedingo“, – bendraudamas su tinklalapiu „BasketNews.lt“ nusijuokė specialistas.

Nors ir be darbo, tačiau patyrusio specialisto darbų konvejeris vis dar sukasi sparčiu tempu. Nuo to laiko, kai treneris vasarą apleido „Unicaja“ bazę, Plaza išgyveno išties įdomų ir naujų patirčių kupiną laikotarpį. 

Vasarą žinomas strategas keliavo į Jungtines Amerikos Valstijas (JAV), kur pagaliau atrado laiko savo norui pasistažuoti NBA pasaulyje. Čia jį šiltai priglaudė du žymūs krepšinio protai – San Antonijaus „Spurs“ legenda Greggas Popovichius bei Bostono „Celtics“ pergalių architektas Bradas Stevensas.

Ši beveik mėnesį trukusi kelionė po JAV, semiantis krepšinio žinių, patyrusiam treneriui Plazai paliko neišdildomą įspūdį. Tiek Popovichius, tiek Stevensas kataloną noriai pažindino su NBA virtuve, o įgytas žinias jis entuziastingai primena ir kitiems Europos treneriams bei žaidėjams.

Nuotr. BasketNews.lt/J.Miklovas

Būtent įvairios krepšinio klinikos (krepšinio seminarai) pastaruoju metu ir užima nemažą Plazos laiko dalį. Pavyzdžiui, tokių klinikų, kuriose darbuotųsi, pastaruoju metu jis skaičiuoja bent tris.

Šį sezoną metami tritaškiai

40%
10,3
Pataiko: 10,3
Taiklumas: 39,7%
Vieta lygoje: 3
Geriausias pasiekimas: 16
Blogiausias pasiekimas: 5
Daugiausia pataiko: Adam Waczynski

Plaza pasakoja daug laiko skiriantis ir klubų stebėjimui. Pavyzdžiui, viena Europos taurės dvikova šią savaitę strategą itin intriguoja. Malagoje, kur Plaza praleido penkerius metus, šiandien pergalės sieks Vilniaus „Rytas“.

Nors vilniečiai pirmojo rato dvikovą su andalūzais namie ir laimėjo, treneris įspėja – Lietuvos sostinės klubas atvyko pas labai grėsmingą varžovą.

„Unicaja“ yra komanda, kurioje Plaza praleido didžiausią savo karjeros dalį, mat nė vienai komandai jis nevadovavo ilgiau nei dirbo Andalūzijos regione (2013-2018).

Būtent čia pakrypo Plazos karjera po Kauno „Žalgiryje“ praleistų metų. Penkių sezonų laikotarpis „Unicaja“ gretose katalonui buvo nuspalvintas ir 2017-aisiais iškovotu Europos taurės titulu.

Vis dėlto Malagoje permainų vėjas papūtė šią vasarą ir Plaza savo vietą užleido Luisui Casimiro. Nepaisant to, Plaza „Unicaja“ klubą ir toliau mato kaip vieną didžiųjų Ispanijos ir Europos komandų.

„Manau, kad Europoje jie („Unicaja“) turi geras galimybes, – apie savo buvusią komandą pasakojo strategas. – Jei atvirai, Europos taurėje nematau aiškių konkurentų gausos. Aišku, yra „Valencia“, su kuria bus labai sunku, kaip mums buvo ir prieš dvejus metus.

Taip pat yra ir Krasnodaro „Lokomotiv“, Kazanės UNIKS, Turkijos klubai… Bus sunku, bet „Unicaja“ turi reikiamus komponentus siekti šio tikslo – patirtis, talentas, kalibras, sirgaliai. Europos taurė yra sudėtingas turnyras, vienos rungtynės ten turi didelę reikšmę. Ar jie gali laimėti? Taip, gali. Ar jie bus finale? Tikiu, kad arba jame, arba netoli jo.“

Nuotr. facebook.com

Plaza yra sėslus treneris, viename klube mėgstantis praleisti ne vienerius metus. Taip buvo Malagoje, taip buvo ir Madride, kur „Real“ organizacijoje jis dirbo iš viso ketverius metus (2005-2009).

Tiesa, taip nebuvo Kaune, kur jis praleido tik vieną permainingą sezoną (2012-2013 metais). Katalono karjeroje iki šiol Lietuva yra likusi kaip pati trumpiausia karjeros stotelė. 

„Kaune vis tiek liko dalis manęs, – išgirdęs šį pastebėjimą nusijuokė Plaza. – Aš seku „Žalgirio“ rezultatus, žinau, kaip tai komandai sekasi. Mačiau, kad dabar jie turi pralaimėjimų. Bet ką jie reiškia dabar? Aš matau tą komandą ir tikiu jos galimybėmis. Laikausi įsitikinimo, kad „Žalgiris“ ir vėl turės gerą sezoną.“

Treneris Plaza su tinklalapiu „BasketNews.lt“ dalijosi mintimis ne tik apie „Unicaja“ klubo reikalus, bet dėstė mintis ir apie Kauno „Žalgirį“, sprendimą pailsėti nuo krepšinio bei savo ateitį.

– Treneri, tai yra pirmas kartas jūsų karjeroje, kai sezono metu jūs neturite klubo. Trumpai papasakokite apie tai, kokia buvo jūsų vasara ir kuo gyvenate dabar.
– Situacija buvo tokia, kad maždaug tuo metu, kai sužinojau, jog artimiausiu metu nieko netreniruosiu, susisiekiau su atstovais iš San Antonijaus ir Bostono komandų NBA. Ten turiu nemažai kontaktų. JAV buvau maždaug 20 dienų.

Prieš tai vedžiau ne vieną kliniką. Tokioje situacijoje, sezono metu netreniruojant jokios komandos, atsidūriau pirmą kartą savo karjeroje, todėl tokių renginių vasarą turėjau nemažai. Jų yra ir dabar. Taip pat pastaruoju metu kalbuosi su ne vienu Ispanijos treneriu su tikslu pasižiūrėti jų treniruotes. Kitą savaitę gyvai stebėsiu Manresos ICL ir Andoros „Morabanc“ rungtynes jų arenose.

Turiu galimybę sau leisti skirti laiką tokiems dalykams, netrukus taip pat planuoju savaitę lankytis Stambule, kur turėsiu galimybę stebėti ir Željko Obradovičiaus darbą.

Plaza krepšinio klinikoje Bilbao mieste:

– Susidaro įspūdis, kad nepaisant aplinkybių, jūs ir toliau gyvenate krepšiniu.
– Gal gyvenimas, o gal karma nulėmė tai, kad dabar turiu metų pertrauką. Ji skirta savęs perkrovimui, dėmesiui šeimai. Pavyzdžiui, mano šuo dabar negali vaikščioti, taigi namie tenka skirti laiko ir augintiniui.

Kita vertus, tuo pačiu metu aš vis tiek gyvenu su krepšiniu, o 24 valandų paroje man vis dar negana. Aš ruošiuosi naujiems iššūkiams, iš „Spurs“ ir „Celtics“ klubų surinkau daug informacijos. Pavyzdžiui, dvi minutės prieš mūsų pokalbį, aš analizavau video medžiagą. Tai darau tam, kad sugrįžus prie klubo treniravimo būčiau geriausioje savo formoje. Tiek psichologiškai, tiek ir fiziškai.

Laikas šeimai, bendravimas su treneriais ar krepšinio žmonėmis apie buvusius ar įdomius krepšininkus ir krepšinio klinikos. Tai yra dabartinė mano veikla. Stebiu Eurolygą, stebiu Europos taurę. Žiūriu daug rungtynių, seku daug komandų. Pavyzdžiui, šiandien (pokalbis vyko antradienį – aut.) žaidžia „Valencia“, žaidžia ir Tenerifės komanda. Jaučiuosi arti krepšinio. Aišku, to nėra gana, kad sėdėtum ant suolelio (juokiasi)

– Net neabejoju, kad tarp rungtynių gausos stebite ir Malagos ekipos pasirodymus. Kokią komandą, jūsų manymu, dabar turi po jūsų į klubą dirbti atvykęs treneris Casimiro?
– Mano nuomone, „Unicaja“ šį sezoną turi gerą trenerį. Šį sezoną jie turi nemažai gerų žaidėjų ir gal net platesnę rotaciją nei praėjusį sezoną mūsų komandoje. Tai yra komanda su geru treneriu ir puikiais žaidėjais.

Esu įsitikinęs, kad šįmet jie gali būti arčiau savo tikslų. Nesvarbu, kokie jie bebūtų. Dėl „Unicaja“ siekių neturiu nuovokos, niekas man apie juos nepasakojo, bet esu įsitikinęs, kad jie siekia grįžti į Eurolygą tiesiu keliu – per Europos taurę. Neturiu abejonių, kad jie šiame fronte arba pasieks tai, arba bent jau bus arti tikslo. Ispanijoje, tikiu, jie bus atkrintamosiose ir ko gero turėtų žaisti pusfinalyje arba būti bent jau šalia jo. Manau, kad šis sezonas šiai komandai bus geras.

Būsiu atviras, pernelyg apie „Unicaja“ dabar negalvoju. Mačiau kai kurias rungtynes ir kalbėjau su savo bičiuliais ir buvusiais kolegomis trenerių štabe iš ankstesnių metų. Jie laimi daug dažniau nei pralaimi ir dėl to yra laimingi. Dabar jie pralaimėjo Burgoso komandai. Žinote, tai yra tas pats, kas „Žalgiriui“ Lietuvoje pralaimėti „Lietkabeliui“ (Plazos darbo Lietuvoje metais „Lietkabelis“ buvo viena prasčiausių LKL komandų – aut.). Gal netgi blogiau. Bet žinote, tai yra Ispanija. Madridas gali pralaimėti, „Barcelona“ gali pralaimėti, Malaga – taip pat. „Unicaja“ komandoje turiu daug draugų, labai noriu, kad jiems pasisektų. Noriu, kad jie kovotų dėl titulų.

Nuotr. Fotodiena.lt/J.Elinskas

– Vasarą lankėtės NBA klubų organizacijose. O ar sekate šios lygos gyvenimą sezono metu?
– Neseku NBA tiek, kiek Eurolygą ar Europos taurę su „Endesa“ čempionatu, tačiau stebiu ir NBA gyvenimą. Jei klausiate konkrečiau, labiausiai seku tam tikros rūšies trenerius ir komandas. Kai buvau su Popovichiumi ir Stevensu, supratau, kad jie yra modernūs, jie leis tau būti treniruotėje, netgi video peržiūrose. Man patinka jų profesionalumas, jų sistemos, jų požiūris. Taigi seku komandas, tačiau ne visas.

– Kalbant apie jūsų minėtus specialistus, tai yra tikros NBA garsenybės. Kokį įspūdį jums asmeniškai paliko šie du treneriai?
– Džiaugiausi galimybe būti toje aplinkoje. Atradau tam tikrų dalykų, pagal kuriuos su jais esu panašus. Man patiko, kad Popovichius yra labai tolerantiška asmenybė. Jis išklausys idėjų net ir to žmogaus, kuris pas jį atvyko iš Barselonos (juokiasi).

Panašaus požiūrio yra ir Ettore Messina. Popas man buvo labai geranoriškas. Bet jis yra didelis profesionalas, Popovichiaus žaidėjai dažnai šauna į viršų arba pasiekia aukštesnį lygį. Manau, kad tiek Bradas, tiek ir Greggas yra labai toli nuo mūsų. Ten ir technologiniai bei žmogiškieji pajėgumai yra visai kiti. Neabejotinai tos organizacijos ir mano minėtų trenerių galimybės yra 10 metų į priekį nuo Europos. 

Kalbant apie Stevensą, man patiko tai, kad jis yra atėjęs iš universiteto komandos, bet dabar yra sėkmingas ir gerbiamas NBA pasaulyje. Jo akys dega, o mentalitetas ir profesionalumas – aukščiausio lygio. Jis pasirašė šešerių metų kontraktą, o organizacijos planuose šiame laikotarpyje yra NBA titulas.

Europoje tai gali nuskambėti pakvaišusiai, bet NBA tai yra normalu. Klubas nesivaiko vieno sezono projektų, jie tikslo siekia per kelerius metus. Stevensas supranta, ko jis nori, profesionaliai atsirenka žaidėjus, supranta jaunimą. Pas jį atvyksta daug trenerių, tačiau visus juos jis priima ir noriai dalijasi patirtimi bei idėjomis. Lankiausi ir universitetuose Bostone bei Teksase. Manau, surinkau nemažai informacijos.

– Pastebima tendencija, kad dabar ne viena NBA komanda savo štabuose turi europiečių trenerių. Pavyzdžiui, šįmet į lygą žengė ir garsus Europos treneris Sergio Scariolo. Ar jūs tokių minčių turite?
– Nežinau, sakau jums nuoširdžiai. Nežinau, nes tą patį atsakau ir kitiems manęs to klausiantiems žmonėms. Nenoriu sėdėti ten ir džiūgauti, kad esu pirmasis ispanas treneris, kuris pateko į NBA štabą.  Galbūt ateityje būsiu ten, bet tai darysiu tik tuo atveju, jei būsiu matomas kaip puikus specialistas, galintis padėti.

Kol kas, manau, esu gana toli nuo to. Dabar esu kitame etape, renku informaciją ir augu kaip treneris šiame trumpame laikotarpyje be darbo. Dabar jaučiuosi labiau vyriausiasis treneris Europoje nei asistentas NBA. Kad ir dabar. Aš vis dar tobulėju ir tai darau skirtingose srityse – kaip lyderis, kaip psichologas. Ne tik taktiškai ar techniškai. Tikiuosi, kad artimiausiu metu man pavyks tai pritaikyti Eurolygoje.

– Kalbant apie dabartinę jūsų situaciją, kaip susiklostė, kad dabar neturite darbo?
– Mano agentas šiuo metu tuo klausimu rūpinasi. Vasarą su kai kuriais klubais jis kalbėjosi, bet jis patarė kol kas palaukti. Esu treniravęs ne vieną komandą – dirbau „Real“, „Unicaja“, „Žalgirio“ organizacijose. Tai yra skambūs vardai, bet esu dirbęs ir Sevilijoje, kai ta komanda buvo per žingsnį nuo iškritimo.

Vėliau su ja Europoje mes ėjome iki finalų, aukštai kilome ir Ispanijoje. Dabar agentas man patarė neskubėti, padaryti pertrauką nuo bet kokio klubo. Nesvarbu, tai yra gera ar bloga komanda. Jis yra mano agentas, aš juo tikiu. Kol kas einu ta kryptimi, gal vasarą bus priimti kiti sprendimai.

Žinau, kad situacija ne visada yra paprasta. Vis tik Eurolyga turi 16 komandų ir vienintelė, kuri vasarą keitė trenerį, buvo Pirėjo „Olympiakos“. „Daruššafaka“ ir Gran Kanarijos komandos atėjo iš Europos taurės, todėl jų šiame kontekste nelaikau. Nėra lengva būti iškart pakviestam tokio lygio turnyre. Bet mes laukiame geriausio momento. Aš noriu treniruoti bet kokią komandą. Nors ir iš savo kaimynų sudarytą ekipą. Vis tik jis yra mano agentas, kuris gerbia mane, o aš gerbiu jį. Matysime, ar tai bus pasiteisinęs sprendimas.

– Ko gero, nesunku nuspėti, kad tarp jūsų stebimų komandų yra ir Kauno „Žalgiris“.
– Taip, stebiu ir „Žalgirį“. Man jie palieka panašų įspūdį kaip ir pernai. Nebijau, kad „Žalgiris“ dabar pralaimės kelias rungtynes ar klups namie. Žinau, kad žmonės iškart laukia daug pergalių, pavyzdžiui, startuojant Eurolygoje rungtynėse su „Baskonia“.

Kita vertus, reikia suvokti, kad ta pati „Baskonia“ yra kieta komanda bet kam. Kam dar „Žalgiris“ pralaimėjo… Yra pralaimėjimai „Real“ ir „Fenerbahče“ komandoms, bet „Žalgiris“ buvo kovingas Atėnuose. Jie toliau lieka konkurencingi, jie vėl turės gerą sezoną. Mano spėjimas toks – „Žalgiris“ vėl bus šalia praėjusio sezono pasiekimų. Aišku, reikia pripažinti, kad tai bus velniškai sunki užduotis. 

Nuotr. Facebook

– Natūralu, kad sirgaliai Lietuvoje iš „Žalgirio“ dabar tikisi daug ir lūkesčiai jau yra aukštesni nei buvo ankstesniais metais. Kiek „Žalgiriui“ yra realu kartoti pernykštį žygį?
– Pirmas mano žodis kalbant su tais, kurie žaidė ar buvo susiję su ta komanda, buvo „neįtikėtina“. Tai tiesiog stulbinama. Galbūt šįmet jie ir nebus finaliniame ketverte, nors labai norėčiau, kad kauniečiai būtų Vitorijoje.

Manau, kad prisigerčiau iš laimės, jei „Žalgiris“ laimėtų Eurolygą. Būčiau beprotiškai laimingas. Visgi noriu pasakyti tai, kad galbūt „Žalgirio“ finaliniame ketverte ir nebus, tačiau bet kokiu atveju jie nebus toli šio tikslo. Net neabejoju. Ta komanda, nuo trenerių iki vadovybė, atlieka beprotiškai gerą darbą.

– Šį sezoną daug kas pastebi, kad „Žalgiris“ pasižymi gilia rotacija. Pavyzdžiui, Madrido „Real“ treneris Pablo Laso sakė, kad dabar Jasikevičius turi netgi platesnį žaidėjų pasirinkimą nei pernai. Pritariate?
– Gali būti. Žinau, kad pastaruoju metu „Žalgiris“ dar pasirašė sutartį su vienu gynėju (Derricku Waltonu). Man krenta į akis tai, kad su Jasikevičiumi trenerių štabe ir Jankūnu aikštėje „Žalgiris“ kuria nuostabų tarpusavio ryšį. Tai yra kompanija, kuri gali sukurti kažką panašaus į praėjusio sezono rezultatus, bet jiems reikia laiko.

Jie pakeičia tokį žmogų kaip Pangosas nauju vaikinu, bet toks vaizdas, kad tas naujokas komandoje yra ne du mėnesius, o dvejus metus. Jų klausimu esu pozityvus, tai gali būti geras sezonas Kaunui. Kodėl? Nes tai „Žalgiris“, nes tai Jasikevičius ir Paulius Motiejūnas. Jie to nusipelnė, ypač po sunkių praeities laikų.

Nuotr. Sputnik – Scanpix

– Po karjeros etapo Kaune, į Malagą jų pasiėmėte ir Mindaugą Kuzminską, kuris dabar žaidžia Milane. Vis dar sekate jo pasirodymus?
– Taip, seku beveik visus vaikinus, kuriuos kada nors treniravau. Lygiai taip pat seku Domantą Sabonį Indianapolyje bei Kuzminską Milane. Malagoje mes mėgdavome sakyti, kad Kuzia su savo galimybėmis yra pajėgus pasiekti gerų dalykų. Jis buvo aukštame lygyje, kuomet žaidė Niujorke. Nežinau konkrečiai, bet tikiu, kad Mindaugas vis dar yra įsitikinęs savo pajėgumu grįžti į NBA.

Pastebėjau, kad dabar jis žaidžia ketvirtoje pozicijoje. Kai treniravau Kuzminską, stačiau jį į trečią poziciją. Kartais dariau netgi tokius beprotiškus dalykus ir bandžiau Mindaugą atakuojančio gynėjo vietoje. Dabar jis žaidžia pasislinkęs… Žinau, kad Kuzminskas kenčia gynyboje kai kuriose situacijose, susiduriant su stipriais vaikinais, kurie yra kietesni, bet puolime, kaip ketvirtos pozicijos žaidėjas, jis turi daugiau variantų nei oponentai.

Kuzia turi talento žaisti ne vienoje pozicijoje. Manau, kad treneris Simone Pianigiani Mindaugą taip naudoja, nes jis žino, kad tai yra geriausias variantas. Kita vertus, negaliu meluoti, aš labiau matau jį kaip lengvąjį krašto puolėją. Tikiu, kad Mindaugas vis dar auga ir gali sugrįžti į dar aukštesnį lygį.

Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

– Užsiminėte apie Sabonį, kurį taip pat treniravote Malagoje. Dabar Domantas sėkmingai žaidžia NBA, yra svarbi Indianos „Pacers“ dalis. Ar toks jo žaidimas NBA jus stebina?
– Nustebino? Na, tai nebūtų tinkamiausias apibūdinimas, tačiau tikrai kažkas netoli to. Man labai įsiminė vienos rungtynes su „Barcelona“, kurias laimėjome. Tada tą mačą pradėjau su Saboniu starto penkete centro pozicijoje. Tada tikėjau, kad tas vaikinas yra pajėgus šį tą nuveikti.

Po to jis perėjo į Gonzagą, o dar vėliau – į NBA. Dabar, mano manymu, Domantas žaidžia taip, lyg toje lygoje jis būtų jau 15 metų. Jis yra kietas, kovingas, gerai išnaudojantis savo fiziškumą. Jis tiesiog naudojasi savo stiprybėmis. Svarbiausia yra tai, kad Domantas yra alkanas. Jei vaikinas supras gyvenimą, jis taikinyje turės tai, ko nori. Sabonis yra geras pavyzdys ne tik Lietuvai. Jis yra pavyzdys tiek Ispanijai, tiek Europai. Tai puikus vaikinas, puiki asmenybė ir išties geras žaidėjas.


Rodyti komentarus
2018-11-08 19:59
Kabelis
Abrahamas

Įdomiai treneris kalba. Šįmet ko gero jau liks be darbo, bet įdomu kur jis pasuks vasarą. Kai Eurolygos rinka tokia siaura, kažin kiek realus variantas jį vėl matyti Kaune, jei išeit sugalvotų Šaras... Tai cia labai greit gali nutykt - ryt zali gauna ant kokiu 20 tsk. Saras atsistatydina ir lieka pakviest Plaza...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-11-07 20:03
Geras
Antanuk kaip suprantu tau buvo sunki vaikyste?buvai prievartaujamas?kad atrodo demesio trukumas

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-11-07 15:15
Donce
Plaza izvalgus treneris, galejo ir vieta siemet paprognozuot zalgiriui. Pernai buvo vienas is to nedaugelio, kur zalgiriui pries oly prognozavo laimet serija.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-11-07 15:14
Antanas
Pamenu ji girta kabake centu prasa

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-11-07 14:51
Plaza neeilinė asmenybė... paminklą jam pastatyti... atsilaikė prieš Romanovą... galima sakyti kad būtent jis padėjo pagrindą naujai atgimstančiam Žalgiriui...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-11-07 14:09
Kazkas
Kai apie žalgirį kažką malonaus sako tai geras treneris o kad kazka pasako kad zalgiris nera geresnė už juos tai burbėt pradeda. Aš pavyzdžiui ryto fanas pritariu kad žalgiris ir unicaja už mus stipresni tik nenuleidžiu rankų
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-11-07 13:52
Aš to ekspertas
įdomu kokia tu suka esi ar raudona ar gėjų

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-11-07 13:18
Ernestas
Saro nepaleisim niekad

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-11-07 13:02
djgaffer
Puikus treneris ir protingas žmogus yra Plaza.Visada įdomu jo mintis paskaityti.Keista,kad be darbo,bet kartais reikia padaryti pertrauką galvai pravalyti.O ateitį tikrai ras darbą,nes yra aukšto intelekto treneris.Sėkmės jam.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-11-07 12:54
ekspertas
ar žalia sūka jam skola jau išmokejus? o Tremelui Dardenui?
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-11-07 11:46
Baronas
Kaip visada įdomus žmogus. Turi aiškią nuomonę. Sėkmės ateityje!
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-11-07 11:44
Abrahamas
Įdomiai treneris kalba. Šįmet ko gero jau liks be darbo, bet įdomu kur jis pasuks vasarą. Kai Eurolygos rinka tokia siaura, kažin kiek realus variantas jį vėl matyti Kaune, jei išeit sugalvotų Šaras...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 12

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas