• „Neptūnas“ išvykoje 97:88 įveikė „Petrol Olimpija“

• Rezultatyviausiai svečių komandoje žaidė Tomas Delininkaitis, pelnęs 20 taškų

• Jerai Grantas buvo arti dvigubo dublio – surinko 16 taškų ir atkovojo 9 kamuolius

• Šeimininkų gretose rezultatyviausias buvo Miha Lapornikas, pelnęs 22 taškus

Bereikalingų nemalonumų prisidaręs Klaipėdos „Neptūnas“ (3-2) įsirašė trečiąją pergalę FIBA Čempionų lygos turnyre, kuriame Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje 97:88 (24:17, 32:30, 24:21, 17:20) pranoko Liublianos „Petrol Olimpija“ (1-4) ekipą.

Foto galerija

Šeimininkai dar iki ilgosios pertraukos spėjo sumažinti deficitą iki vienženklio (47:56), tačiau trečiajame kėlinyje klaipėdiečiai ir vėl įjungė aukštesnę pavarą. Pusantros minutės atkarpą 7:0 laimėję svečiai, po Lorenzo Williamso tritaškio atstatė užtikrintą pranašumą (70:53).

Kaip bebūtų, šio spurto svečiams nepakako. Blazas Mesičekas ketvirtojo kėlinio pradžioje surinko 5 taškus paeiliui, Mirza Begičius pridėjo dvitaškį, o Mesičekas pelnė dar du taškus ir iš „Neptūno“ persvaros teliko 6 taškai (80:86).

Vis tik uostamiesčio ekipa atsitiesė. Gytis Masiulis pelnė du taškus, Grantas sudrebino krepšį galingu dėjimu, o Delininkaitis realizavo tris baudų metimus ir galutinai įtvirtino savo ekipos pergalę (93:80.

Uostamiesčio ekipa į priekį šovė antrajame kėlinyje. Jerai Grantas pelnė pataikė iš po krepšio, Osvaldas Olisevičius pataikė iš toli, o Tomas Delininkaitis pridėjo tritaškį su pražangą ir 12:2 spurtavęs „Neptūnas“ susikrovė triuškinamą pranašumą (36:19).

Rezultatyviausiai klaipėdiečių gretose žaidė Delininkaitis. Gynėjas surinko 20 taškų (4/5 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud. met.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį.

Grantas buvo netoli dvigubo dublio – aukštaūgis per 28 minutes pelnė 16 taškų (7/12 dvit., 2/4 baud. met.), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Delininkaitis ir Grantas buvo naudingiausi „Neptūno“ komandoje – surinko po 19 naudingumo balų.

Šeimininkų gretose aktyviausias buvo Miha Lapornikas, surinkęs 22 taškus (5/9 dvit., 3/6 trit., 3/4 baud. met.), atkovojęs 4 ir perėmęs 1 kamuolį bei atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.

„Petrol Olimpija“: Miha Lapornikas 22, Blazas Mesičekas 16 (5 atk. kam.), Mirza Begičius 14 (5 atk. kam.), Aleksandaras Lažičius 12.

„Neptūnas“: Tomas Delininkaitis 20, Gytis Masiulis (4 atk. kam.) ir Jerai Grantas (9 atk. kam.) po 16, Osvaldas Olisevičius (6 atk. kam.) ir Laimonas Kisielius po 11.

2018-11-07 23:26
smagu
smagi savaiate laimejo Panevezys dabar svente ir Klaipedoje
2018-11-07 21:37
moskvyčius pervažiavo legendinę olimpiją...

nežinau kodėl man smagu žiūrėc neptūną...

užknisa tik rungtynių pabaigoj vos pabėgantys...

reikėtų juos pavaikyti biskuti krose kol tokia nuostabi gamta,,,

arba aktyvi treniruotė turėtų tęstis mažiausiai 60 min. aktyvinant treniruotės pabaigą... apie tai rašiau ne kartą... skaitykit dėdės almo pamokslus... :)
2018-11-07 21:28
Svarbi pergalė ir pirma išvykoje.Banguoja Neptūnas toliau ČL,atrodo įgyja persvarą,bet nesugeba jos išlaikyti.Čia apskritai yra mūsų klubų bėda.Gynyba taip pat labai prasta.Gerai,kad puolime viskas sekėsi,net Kisielius užjudėjo.O kad žiūrovų tiek mažai,tai tikrai stebina.Myli slovėnai krepšinį,bet legendinės Olimpijos nuosmukis paveikia ir sirgalius.

kazkaip
nesmagu matyt Slovenijos kluba namuose boikotuojama ziurovu. Juk sis klubas ar ne ta garsioji Smelt Olimpia kuri ne karta moke ir Zalgiri kaip zaist krepsini. Na, siandien Neptunas turi imt pergale