Vokietijos krepšinio čempionato 15-ojo turo rungtynėse sekmadienį Šarūno Sakalausko treniruojama Brėmerhafeno „Eisbaren“ komanda, kuriai atstovauja Žygimantas Jonušas, namuose 76:85 pralaimėjo Frankfurto „Deutsche Bank Skyliners“ ekipai.

Jonušas per 25 minutes įmetė 3 taškus (0/5 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 1 kamuolį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausiai žaidė Mattas Haryaszas. Jis pelnė 27 taškus ir atkovojo 12 kamuolių.

Frankfurto ekipoje Paskalis Pascalis Rolleris surinko 25 taškus, Derrickas Allenas pridėjo 20 taškų.

Brėmerhafeno komanda, turinti septynias pergales iš 14 galimų, turnyro lentelėje užima 11-ąją vietą. Pirmenybėse dalyvauja 18 ekipų.

Jonas
Jonušas per 25 minutes įmetė 3 taškus (0/5 tritaškių, 3/4 baudų) - Nesekminga diena buvo Jonusui.