Nuotr. AP – Scanpix
  • „Fenerbahče“ Vitorijoje 74:72 palaužė „Baskonia“

• Bandydamas lemiamu metu prasižengti, Mattas Janningas pataikė Kostui Sloukui į veidą ir buvo nubaustas nesportine pražanga

• Vitorijos ekipa vienos atakos metu tris kartus kartojo metimus, bet nė vienas iš jų tikslo nepasiekė

Dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidusi Stambulo „Fenerbahče“ (5-1) komanda. Lemiamu metu beveik be klaidų nuo baudų metimų linijos krepšį atakavę Željko Obradovičiaus auklėtiniai svečiuose 74:72 (18:20, 15:13, 15:22, 26:17) parklupdė Vitorijos „Baskonia“ (2-4) krepšininkus.

15
20
83%
5/6
2

Ilimane'ui Diopui pataikius baudą, o Tornikei Šengelijai pridėjus taiklų dvitaškį, likus žaisti kiek daugiau nei pusantros minutės „Baskonia“ minimaliai pirmavo 70:69. Paskui komandos apsikeitė netaikliais metimais iš toli bei Nikola Kaliničius išprovokavo pražangą.

Serbas realizavo abi baudas baudas ir persvėrė svarstykles „Fenerbahče“ pusėn – 71:70. Po minutės pertraukėlės Mattas Janningas ir Šengelija prametė iš toli, o dar kartą atkovojus kamuolį puolime netaiklų dvitaškį paleido ir Diopas.

Kostas Sloukas galiausiai atkovojo kamuolį gynyboje bei iš karto Janningas bandė prieš jį prasižengti. Siekdamas žaisti į kamuolį, amerikietis kliudė graiko veidą ir po vaizdo peržiūros teisėjai „Fenerbahče“ įžaidėjui skyrė nesportinę pražangą.

Sloukas realizavo vieną baudą, pražangą išprovokavęs Luigi Datome nuo baudų metimų linijos neklydo ir įtvirtino pergalę – 74:70.

„Baskonia“: Ilimane'as Diopas 17 (11/13 baudos), Tornikė Šengelija 15, Patricio Garino 10.

„Fenerbahče“: Luigi Datome 16, Joffrey Lauvergne 15, Nikola Kaliničius, Kostas Sloukas ir Janas Vesely – po 9.

2018-11-10 12:30
Siaip ziurovas
Pataike i veida? Is pakartojimu atrode, jog veido nekliude, o Sloukas susimuliavo ta reikala. Gal mate kas video kur geriau tai matosi?

--
2018-11-10 08:50
Kazkas
Ką aš žinau aš nedaug žiūrėjau bet gal taip ir buvo vis dėlto balkanai yra labai tokie emocingi labai mėgsta pasigynčyti gal dėl to
2018-11-10 00:07
R
Teisėjai sugadino rungtynes. Žiaurus teisėjavimas į vieną pusę. Visi arbitrai iš buvusios Jugoslavijos- slovėnas, kroatas ir serbas atvirai palaikė Obradovičiaus komandą ir ypač ketvirtajame kėlinyje prisidėjo prie to. Gėda. Įdomu ar man čia vienam taip pasirodė?...