Nuotr. AP - Scanpix
  • „76ers“ namuose po pratęsimo 133:132 įveikė „Hornets“

• Embiidas pelnė 42 taškus ir atkovojo 18 kamuolių

• Šeimininkai mače turėjo 21 taško persvarą, tačiau ją iššvaistė

Joelis Embiidas sužaidė savo rezultatyviausią sezono mačą NBA pirmenybėse, o jo atstovaujama Filadelfijos „76ers“ (8-5) namuose po pratęsimo 133:132 (33:33, 32:17, 31:35, 23:34, 14:13) įveikė Šarlotės „Hornets“ (6-5).

42
51
86%
19/22
18

Embiidas per ketvirtąjį kėlinį pelnė 16 taškų, o iš viso per mačą surinko 42 (10/16 dvit., 1/2 trit., 19/22 baud.). Puolėjas taip pat atkovojo 18 kamuolių ir atliko 4 blokus priešininkams.

Šeimininkai trečiajame kėlinyje triuškino varžovus 80:59, tačiau „Hornets“ sugebėjo atsitiesti ir, likus kiek daugiau nei minutei iki ketvirtojo ketvirčio pabaigos, jau turėjo 5 taškų persvarą (117:112).

Vis dėlto, „76ers“ sugebėjo išplėšti pratęsimą, o jame ir pergalę. Filadelfijos krepšininkai išlieka nepralaimėję savo aikštėje – 7 pergalės iš tiek pat galimų.

Svečių gretose rezultatyviausias buvo Kemba Walkeris, pelnęs 30 taškų (6/15 dvit., 3/14 trit., 9/10 baud.) ir atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus. 19 taškų Walkeris pelnė vien per ketvirtąjį kėlinį.

„76ers“: Joelis Embiidas 42 (10/16 dvit., 1/2 trit., 19/22 baud., 18 atk. kam.), Benas Simmonsas 22 (8 atk. kam., 13 rez. perd.), Dario Šaričius 18 (9 atk. kam.), J.J. Redickas 17.

„Hornets“: Kemba Walkeris 30 (9 rez. perd.), Jeremy Lambas 17, Dwayne'as Baconas 15, Cody Zelleris ir Willy Hernangomezas po 14, Michaelis Kiddas-Gilchristas po 12.

2018-11-10 13:09
Pas australus krūva talento yra.Be žaidžiančių NBA,yra daug jaunimo gero.Yra toks 17 m.PG Tamuri Wigness,kuriam piešiama šviesi ateitis NBA.Dar aukštas yra keista pavarde Lo Bulukas ar panašiai.Jam ir gera ateitis numatoma.O kiek dar daug 16-ečių pas juos auga.Žodžiu,australai su Kanada jau greitai bus vieni rimčiausių varžovų amerikonams.