Nuotr.: USA Today-Scanpix
  • Toronto „Raptors“ namuose 128:112 užtikrintai nugalėjo Niujorko „Knicks“

• Jonas Valančiūnas prie pergalės pridėjo 19 taškų ir 10 atkovotų kamuolių

• Rezultatyviau šiame sezone JV žaidė tik mače su „76ers“, kuomet pelnė 23 taškus

Jonas Valančiūnas jau vienuoliktas rungtynes paeiliui surinko dviženklį taškų skaičių, o Toronto „Raptors“ (12-1) išlieka ir toliau sunkiai sustabdoma jėga Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

19
22
10
60%
6/10

Kanados klubas namuose 128:112 (25:25, 39:28, 36:29, 28:30) susitvarkė su Niujorko „Knicks“ (4-9) ekipa ir pasiekė jau šeštąją pergalę iš eilės.

Valančiūnas per 21 minutę pelnė 19 taškų (5/7 dvitaškių, 1/1 tritaškių, 6/10 baudų metimų), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir perėmė kamuolį.

Vidurio puolėjas šį sezoną rezultatyviau žaidė tik mače su Filadelfijos „76ers“, kuriai atseikėjo 23 taškus.

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. Pakiliai antrąją rungtynių pusę pradėję „Knicks“ laimėjo atkarpą 12:4 ir savo atsilikimą sumažino iki 3 taškų (65:68). Vis tik tuomet tritaškį pataikė Serge‘as Ibaka, taškus su pražanga pelnė Pascualis Siakamas, kuris kiek vėliau pataisė netaiklų metimą ir „Raptors“ atstatė dviženklę persvarą (85:75).

Ketvirčio pabaigoje solo šou surengęs Siakamas surinko 7 taškus iš eilės, o Kanados ekipa kėlinį baigė spurtu 13:5 ir jau saugiai pirmavo 98:80. Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, kuriame „Knicks“ lemiamo šturmo nesurengė.

„Raptors“ šįkart kur kas geriau atakavo iš toli – tikslą pasiekė 14 tritaškių iš 35 (40 proc.), kuomet „Knicks“ realizavo viso labo 6 tolimus metimus iš 22 (27 proc.). Vien Kanados ekipos gretose po tris tritaškius pataikė Siakamas ir Danny Greenas.

„Raptors“: Pascualis Siakamas 23 (3/4 trit.), Jonas Valančiūnas 19 (5/7 dvit., 10 atk. kam.), OG Anunoby 16 (6/6 dvit., 1/4 trit.), Delonas Wrightas (2/3 trit.) ir Kawhi Leonardas po 12, Kyle‘as Lowry 10 (8 rez. perd.).

„Knicks“: Timas Hardaway 27 (9/11 dvit., 2/6 trit.), Enesas Kanteras 15 (5/14 dvit., 15 atk. kam.), Mario Hezonja 13, Kevinas Knoxas ir Emmanuelis Mudiay po 12, Demyenas Dotsonas 11.

2018-11-11 11:48
neBasketNews
nu nezinau kaip jum bet as sita puslapi atsiverciu vis reciau nes toks lievas dizainas o nba varyzbu prasyti tik rezultatai ir pagrindine sattiskika as gal noriu matyt visus zaidejus kas kiek sumete o ne vienas
2018-11-11 07:18
be_pavadinimo
2018-11-11 02:04
:)
Speju jam sudu veida issimozot reik, kad pagaliau pripazintu ir normaliai minuciu duotu zaist.

--
2018-11-11 01:37
kasioguru
kietai varo dinozaurai, su Kawhi dar nepralose. atsarginiai turbut geriausi lygoj. visi sansai siemet pasiimt aikste visiem playofam.
2018-11-11 01:35
JV gal net geriau kilt nuo suolo,tada jį labiau išnaudoja komandos draugai.Vistiek tarp atsarginių yra geriausias žaidėjas,tai ir kamuoliai jam dažniausiai siunčiami.Kitas dalykas,kad Siakamas stipriai patobulėjęs.Palyginus su pernai metais,žaidimas visa galva geresnis.Dar vieną ginklą atrado Raptors.

--
2018-11-11 01:00
Dildo
Oho kaip uzsiaute, didzioji dalis tasku ir rebound per trash time 4 kelini kai jau laike nuo pat 3 kelinio 10+ visad Craptoriai :D
2018-11-11 00:42
Sikart daug baudu pramete JV. Butu buve kokie 25 taskai.
2018-11-11 00:38
Apuokas
Nesutikciau, zaidimas toks pat kaip ir prie casey, jei ne visai toks pat tai 85% toks pat, paziekit pradzioj kai lose visi lyderiai, jv nubega ir parbega nieko nepeses nuo kases iki kases, visas aitas grajus matesi ramus toks, nebuvo nba iprastu cambeku ar kazko, antroi pusei visi zaide atsipalaidave zinidami rungtyniu baigti, tiek knicks tiek raptors zaidejai, bande visi status susirinkti ir tiek. O kai bus rimtas grajus, jv vel tik iskeles rankas bus ir negaus ball, lyderiai los 1x1 ir fsio, reikia jv kitos komandos paprasciausiai.

--
2018-11-11 00:32
JV
Uzdominavo ). Gale sako, duokit trajaka imest ir einu ant suolo . Imwtw ir iskart ant suoliuko ))). Istikruju ir gynyboj gerai juda. Manau naujo trenerio jam skirta role visai gera. Kyla nuo suolo, zaidzia +- 20 min., bet gana nemazai zaidzia per ji. Vienzo zino, kad zais 20 minuciu, zaidzia nesiilsedamas, dalyvauja puolime, renkasi tikrai gera statistika. Taip tikrai geriau, nei 30-35 minutes but aikstei statistu ir visas darbas kovot del kamuoliu, taisyt netaiklius metimus ir statyt uztvaras, kaip buvo prie kasiejaus. Nu tas dar ir kaiko neduodavo daug ir galuosi visada sededavo ant suolo
2018-11-11 00:19