• „Neptūnas“ išvykoje 83:69 nugalėjo „Nevėžį“

• Klaipėdiečiams tai jau septintoji pergalė paeiliui

• Svečius iš uostamiesčio į priekį vedė Lorenzo Williamsas, pelnęs 18 taškų ir surinkęs 27 naudingumo balus

• Šeimininkų gretose rezultatyviausias buvo Martynas Varnas, surinkęs 13 taškų

Užtikrintai startavęs Klaipėdos „Neptūnas“ (9-1) persvarą išlaikė visų rungtynių metu ir sėkmingai iškovojo septintąją pergalę iš eilės.

18
27
100%
4/4
3

Kazio Maksvyčio auklėtiniai Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionate išvykoje 83:69 (22:9, 28:20, 12:21, 21:19) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ (2-8).

Rungtynės prasidėjo klaipėdiečiu spurtu 22:9, o po pirmosios rungtynių pusės svečiai iš uostamiesčio pirmavo jau 50:29.

Trečiojo kėlinio viduryje šeimininkai ėmė varžovus vytis ir po laimėto kėlinio 21:12 atsilikinėjo tik 12 taškų – 50:62.

Tiesa, tuomet jau „Neptūnas“ ėmėsi iniciatyvos. Dar kartą spurtuodami 11:5 ir lemiamą ketvirtį užtikrinčiau sužaidę Kazio Maksvyčio auklėtiniai šventė pergalę 83:69.

„Neptūnas“ šiandien kamuolį prarado 17 kartų, tačiau padėtį taisė atkovodami daugiau kamuolių nei varžovai – 39, iš jų 6 puolime.

Savo ruožtu „Nevėžis“ klydo mažiau – 10 sykių, tačiau atkovojo 28 kamuolius, o greitose atakose svečiams leido pelnyti 17 taškų.

Svečių gretose rezultatyviausiai žaidė Lorenzo Williamsas. Krepšininkas per 27 minutes pelnė 18 taškų (3/4 dvit., 4/4 trit.), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir taip surinko 27 naudingumo balus.

„Nevėžio“ gretose labiausiai pasižymėjo Martynas Varnas, surinkęs 13 taškų (3/5 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud. met.) ir atkovojęs 5 kamuolius.

„Nevėžis“: Martynas Varnas 13 (5 atk. kam.), Nikita Balashovas 12, Regimantas Miniotas 9 (6 atk. kam.).

„Neptūnas“: Lorenzo Williamsas 18 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Simas Galdikas (6 atk. kam.), Osvaldas Olisevičius ir Tomas Delininkaitis po 10.